Назва INCI Sodium Ascorbate
Назва традиційна Аскорбат натрію (аскорбінова кислота)
Категорія компонента Антиоксиданти
Застосування Антиоксидантна дія
Косметична дія Антивіковий, антиоксидант, пом'якшує шкіру обличчя
Призначення Бактерицидне, пом'якшувач
Ефективний для типів шкіри або волосся Жирна шкіра, чутлива шкіра, шкіра повік, шкіра, що в'яне, комбінована шкіра, суха шкіра, нормальна шкіра, для будь-якого типу шкіри, для шкіри тіла, проблемна шкіра, нормальне волосся, сухе волосся, жирне волосся, змішане волосся, для нігтів, зневоднена шкіра , для губ, для шкіри навколо очей
Походження Синтетичне, допускається використання в натуральній косметиці
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Аскорбінова кислота (вітамін С) використовується для профілактики або лікування низького рівня вітаміну С у людей, які не отримують достатньої кількості вітаміну зі свого раціону. Більшість людей, які дотримуються нормальної дієти, не потребують додаткової аскорбінової кислоти. Низький рівень вітаміну С може привести до стану, званому цинга.

Вітамін С відіграє важливу роль в організмі. Це необхідно для підтримки здоров'я шкіри, хрящів, зубів, кісток і кровоносних судин. Він також використовується для захисту клітин вашого тіла від ушкоджень. Це відомо як антиоксидант.

Регулярне використання вітаміну С також може допомогти запобігти впливу сонячних променів і забруднень на вашу шкіру. Антиоксидант допомагає захиститися від гіперпігментації, пригнічуючи фермент тирозинази, який відповідає за перетворення тирозину в меланін в шкірі.

Вітамін С також корисний для вашого волосся. Інгредієнт є необхідним компонентом для створення білка, відомого як колаген який сприяє здоров'ю волосся. Вітамін С також допомагає вашому організму засвоювати негемове залізо необхідний мінерал для росту волосся.

Щоб побачити ці переваги, косметологи рекомендує отримувати достатній рівень вітаміну С з їжею, багатою антиоксидантами їжею і навіть добавками в деяких випадках. Ми часто бачимо найбільшу користь від додавання вітаміну С у пацієнтів з дефіцитом вітаміну С.

Що стосується тих, у кого не бракує, косметологи також рекомендують додавати в свій раціон більше листя петрушки, капусти, броколі, брюссельської капусти, полуниці, ківі і цитрусових, оскільки вони є одними з кращих способів отримати користь з вітаміну С для волосся.

Вітамін С можна знайти в різного роду продуктах, а саме шампунях, бальзамах для волосся, гелях для душу, кремах для обличчя.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!