Назва INCI Iris Florentina (Iris) Extract
Назва традиційна Екстракт флорентійського ірису
Категорія компонента Ароматичні речовини, тоніки, агент, що маскує запах
Застосування Компонент використовується в якості лікувального засобу, але не рідко його можна зустріти в засобах по догляду за шкірою
Косметична дія Екстракт іриса флорентійського широко використовується в професійній косметології завдяки його зволожуючим, очищуючим є і протизапальним властивостям
Призначення Ароматизатор, антисептик, протинабряковий засіб, протизапальний засіб, знімає подразнення, тонізуючий засіб
Ефективний для типів шкіри або волосся Для будь-якого типу шкіри
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Ірис Флорентина - кореневищна рослина з білими квітками. Він з Франції та Італії, і тепер його можна знайти всюди в регіонах з помірним кліматом. Корінь рослини має більше значення в косметиці. Активні компоненти включають ізофлавонові глікозиди, ксантони, деканову кислоту, пальмітинову кислоту, міристинову кислоту і т.д. Він також відомий як корінь ірису.

І квітка, і екстракт кореня дуже добре діють на шкіру. В екстракті квітів є деякі естрогеноподібні з'єднання, які позитивно впливають на шкіру. Шкіра, уражена менопаузою, особливо втрачає свою герметичність, а також може призвести до утворення глибоких зморшок. Ізофлавони, що містяться в екстракті кореня, можуть діяти як прискорювач метаболізму для епідермального шару шкіри. Це також запобігає деградації структурного білка. Це призводить до імпровізованої еластичності шкіри, оновленню поверхні шкіри і зменшення глибини зморшок. Він також покращує гідратацію шкіри і насичує її різними видами жирних кислот.

Використовується в антивікових, антистресових продуктах. Корінь ірису використовується в багатьох засобах по догляду за тілом, таких як присипка, мило, засоби для миття, засоби по догляду за волоссям, декоративна косметика.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!