Назва INCI Mimosa Tenuiflora (Mimosa) Bark Extract
Назва традиційна Екстракт кори мімози
Категорія компонента Парфумерні інгредієнти, кондиціонери для шкіри, ароматичні речовини
Застосування Екстракт кори мімози активно використовують в косметології, так як косметика на його основі має протизапальні, ранозагоювальні, заспокійливі властивості
Косметична дія Антисептична, загоююча, ліфтинг, протизапальна
Призначення Володіє захисними функціями, бореться з недосконалостями на шкірі, вирівнює колір обличчя, надає омолоджуючу дію і рекомендується для чутливої шкіри
Ефективний для типів шкіри або волосся Чутлива шкіра, для будь-якого типу шкіри
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Mimosa tenuiflora - дуже хороший джерело паливної деревини і дуже добре підходить для виготовлення стовпів, швидше за все, через високий вміст таніну (16%), який захищає її від гниття. Завдяки високому вмісту дубильних речовин кора дерева широко використовується в якості натурального барвника і при виробництві шкіри.

Це скарб, що використовується в традиційній медицині більше 1000 років, до цих пір використовується в якості дуже ефективного засобу для лікування опіків і пошкоджень шкіри. Кора використовувалася як засіб від кровотечі, як антисептик, а також як місцевий протизапальний і болезаспокійливий засіб. Mimosa tenuiflora цінується за здатність чудово відновлювати пошкоджений епідерміс.

Ця незвичайна кора складається з декількох компонентів. Він багатий алкалоїдами, ліпідами, лупеолом, глюкоізідами, сапонінами, стеролами, стероїдами, дубильними речовинами і рядом різних полісахаридів. Самі по собі полісахариди мають протизапальну, терпку і антисептичну дію при нанесенні на шкіру і можуть навіть сприяти зростанню колагену.

Екстракт кори мімози тенуіфлора не тільки корисний для шкіри, але і використовується для лікування старіючого волосся. Наша шкіра голови також є частиною нашої шкіри, тому регенеративні властивості, які допомагають шкірі, поширюються і на шкіру голови. Ці протизапальні та антисептичні властивості відмінно підходять для людей із захворюваннями шкіри голови.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!