Назва INCI Shea Butter Ethyl Esters
Назва традиційна Етилові ефіри олії ши
Категорія компонента Активи
Застосування Використовується в зволожуючій косметиці
Косметична дія Пом'якшує, сприяє швидкому відновленню шкірного покриву, регенерує і надає антивіковий ефект, є хорошим емолентом, має протизапальну дію і прискорює загоєння
Призначення Пом'якшувальне, поживне
Ефективний для типів шкіри або волосся Жирна шкіра, чутлива шкіра, шкіра повік, комбінована шкіра, суха шкіра, нормальна шкіра, для будь-якого типу шкіри, для шкіри тіла, проблемна шкіра, дитяча шкіра, нормальне волосся
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Етилові ефіри олії ши - це складний ефір з низькою в'язкістю, що характеризується швидким розтікання і легким пудровим відчуттям на шкірі при нанесенні, в той час як олеілові ефіри олії ши являють собою складний ефір середньої в'язкості, що характеризується більш повільним розтікання і відчуттям бархатистою м'якої шкіри.

Етиловий ефір SB є природним вибором для догляду за волоссям. Полегшує приготування м'яких доглядаючих шампунів і кондиціонерів. Завдяки швидкому поширенню і утворення тонкої плівки, він допомагає захистити волокна волосся від зовнішнього стресу і втрати вологи.

Етиловий ефір SB, який легко змішується з циклометикон і може частково змішуватися з диметиконами, особливо добре підходить для кремів і сироваток для обличчя. Він також добре поєднується з активними речовинами і допомагає поліпшити естетику продуктів для чутливої ​​і старіючої шкіри.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!