Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
Замовлення приймаємо 24/7
Працюємо з 09:00 до 18:00

 

Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Антисептики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Без антисептика зараз нікуди

У сучасному житті не обійтися без антисептика, який не тільки використовується в середовищі медичного обслуговування, а й відноситься до важливих засобів особистої гігіени.Спеціально розроблені препарати націлені на знищення потенційно небезпечних мікроорганізмів, які стають причиною багатьох видів захворювань. Забезпечуючи належну обробку шкіри, вони сприяють зниженню ризику зараження і тому незамінні для кожної людини в будь-якому віці.

Що входить до складу антисептика

Санітайзер для рук може включати в себе наступні речовини:

  • Етиловий спирт - Всесвітня організація охорони здоров'я визнала його найкращим антисептичним розчином.
  • Пропіленгліколь - в'язка основа, яку, як і гліцерин, використовують в косметичних засобах.
  • Саліцилова кислота - має слабкий антисептичний ефект, головне призначення - боротьба з зроговінням шкірного покриву.
  • Карбомер - робить антисептик більш в'язким.
  • Триетаноламін - спінює засіб, може викликати алергічну реакцію.

Види антисептиків

Сучасні компанії прагнуть задовольняти всі запити покупців. Широке різноманіття препаратів дозволяє обрати оптимальний варіант, який буде відповідати індивідуальним потребам. Відповідно до форми випуску, яка зумовлює спосіб застосування, антисептики поділяються на кілька видів. До найбільш розповсюджених відносяться:

  • рідина - один з найпопулярніших видів для повсякденного використання, легко розподіляється і швидко висихає;
  • гель - має відповідну густу консистенцію, прозору і безбарвну, яка не розтікається по шкірі і сприяє економній витраті;
  • крем - найчастіше забезпечує захист тільки від патогенних бактерій, залишаючи на шкірі тоненьку плівку, добре зволожує, запобігає сухості і лущення;
  • спрей - оснащений дозатором для максимально зручного і гігієнічного використання, рівномірного розпилювання та охоплення великої площі;

Як використовувати

Антибактеріальні засоби призначаються тільки для очищення рук і деяких поверхонь. Не варто використовувати їх для очищення ран, всього тіла. Якщо антисептик контактує з органами зору, негайно вимийте очі водою. Крім того, не допускайте потрапляння антибактеріальних засобів всередину організму.

Не варто використовувати антисептики надто часто. В іншому випадку природна мікрофлора шкірного покриву може бути порушена. Антисептичні засоби знищують всі мікроорганізми, наявні на шкірі. Крім того, вони можуть спровокувати алергічну реакцію.

В каталозі Lantale запропоновані антисептики від популярних виробників. Якість їх продукції не викликає сумнівів, відповідає міжнародним стандартам і перевірена часом. Засоби бувають різними за обсягом - 1 л, 100 мл, 50 мл і інші. Можна обрати відповідний препарат для домашнього використання або зручний дорожній варіант.

Вгору