Назва INCI Thymus Vulgaris (Thyme) Essential Oil
Назва традиційна Ефірна олія чебрецю
Категорія компонента Ефірні олії, парфумерні інгредієнти, кондиціонери для шкіри
Застосування У чистому вигляді, лікарські засоби
Косметична дія Дезодоруюча, захищає волосся, живлення волосяних цибулин, проти лупи, зміцнює волосся, покращує структуру волосся, загоює, нормалізує секрецію, протинабрякова, зволоження шкіри, бактерицидна
Призначення Зупиняє випадання волосся, повертає життя ослабленому, пошкодженому волоссю; регулює роботу сальних залоз
Ефективний для типів шкіри або волосся Жирна шкіра, комбінована шкіра, суха шкіра, нормальна шкіра, для будь-якого типу шкіри, для шкіри тіла, проблемна шкіра, нормальне волосся, сухе волосся, жирне волосся, змішане волосся, зневоднена шкіра
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Ефірна олія чебрецю піднімає настрій, стимулює почуття, очищає дихальні шляхи і заспокоює втомлену шкіру. Олія чебрецю володіє протигрибковими і антисептичними властивостями. Ефірна олія чебрецю забезпечує шкіру чистою поверхнею, пригнічуючи поверхневі бактерії.

Ефірна олія чебрецю, володіє кровообігом і лікувальними властивостями, також зміцнює шкіру. Суха шкіра може позбутися від сверблячки і стягнутості. "Акнеічні" стани отримують неймовірне загоєння і антисептичне тонізування. Старіюча і втомлена шкіра пожвавлюється і оновлюється за рахунок відновлення тканин.

Завдяки неймовірній здатності олії чебрецю збільшувати кровообіг, рубцева тканина від акне або інші ушкодження шкіри можуть поступово зникати. Як і багато інших ефірних олій, олія чебрецю володіє протизапальними, антибактеріальними та стимулюючими властивостями. В цілому, олія чебрецю - тонік для шкіри, який використовується для зміцнення імунітету шкіри і зміцнення тканин. Ці властивості поліпшують загальний стан шкіри, оскільки вони вирішують певні проблеми, включаючи вугри, і запобігають постзапальну гіперпігментацію.

Чебрець може сприяти росту волосся, стимулюючи шкіру голови і активно запобігаючи випадання волосся. Як і олія кедра, олія чебрецю також допомагає при алопеції.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!