,
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
Замовлення приймаємо 24/7
Працюємо з 09:00 до 18:00

 

Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Дитячі зубні пасти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Натуральна зубна паста для дітей в Україні

Різниця дитячої зубної пасти від дорослої досить очевидна, перша матиме яскравий барвистий дизайн упаковки. Також дитячі пасти мають більш приємний, частіше фруктовий смак, щоб уникнути блювотного рефлексу. На полицях магазинів ми знайдемо десяток різних паст для дітей, але як вибрати і купити натуральну пасту для дітей?

Перш за все потрібно уточнити, що звичайні зубні пасти для всієї родини не підходять для дітей молодше 14 років. Незважаючи на те, що натуральні дитячі та дорослі пасти можуть складатися з однакових компонентів, концентрація їх може значно відрізнятися.

При переході від молочних зубів до постійних, зубна паста повинна враховувати потребу і тих, і інших. В ідеалі паста повинна мінімізувати ризик виникнення карієсу і знімати негативні відчуття під час зміни зубів.

Як вибрати натуральну зубну пасту для дитини

Для маленьких дітей паста повинна якісно очищати порожнину рота, а також бути безпечною для проковтування, так як малюки не вміють якісно полоскати рот і частина пасти все одно проковтується дитиною.

Залежно від віку, слід звертати увагу на кількість абразивних речовин. Агресивними вважаються міл та сода, які можуть нанести істотної шкоди емалі. Слід віддати перевагу діоксиду титану і діоксиду кремнію, які вважаються найменш травмуючими.

Де купити пасту зубну для дітей

У нашому Інтернет-магазині ви можете купити натуральну пасту для дітей з безпечними компонентами. На сторінках товарів ви можете ознайомитися зі складом і характеристиками продукту, порівняти і вибрати відповідний.

Вгору