Назва INCI Polysorbate 20
Назва традиційна Полісорбат 20
Категорія компонента Емульгатори, ПАРи (миючі речовини), розчинник (солюбелізатор), ароматична речовина
Застосування Відноситься до всіх компонентів, що починається з Полісорбат-, або Твін-. Наприклад, Твін-80, Полісорбат-20 і т.д. Емульгуючий компонент, антипінних засіб, антистатичне, розчинник
Косметична дія Живлення шкіри
Призначення Ароматизатор, миюче, живляче, пом'якшуюче
Ефективний для типів шкіри або волосся Жирна шкіра, чутлива шкіра, комбінована шкіра, суха шкіра, нормальна шкіра, для будь-якого типу шкіри
Походження Синтетичне, допускається використання в натуральній косметиці
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Полісорбат 20, також вказаний на етикетці інгредієнта як Твін 20, утворюється шляхом етоксілірованія сорбіту перед додаванням лауриновой кислоти. Давайте пояснимо це в більш простих термінах. Процес виготовлення полісорбату 20 починається з сорбіту, цукрового спирту, який природним чином міститься в деяких фруктах. Зневоднення сорбіту призводить до сорбітану.

Полісорбат 20 використовується в різних косметичних засобах і засобах особистої гігієни, включаючи засоби для чищення, основи і основи для макіяжу, шампуні, ароматизатори і багато іншого. Цей інгредієнт існує у вигляді прозорої або світло-жовтого в'язкої рідини. Полісорбат 20 діє як поверхнево-активна речовина, емульгатор і ароматизатор.

Поверхнево-активна речовина є короткостроковим для поверхнево-активної речовини. Поверхнево-активні речовини являють собою з'єднання, які знижують поверхневий натяг між двома речовинами, такими як дві рідини або рідина і тверде речовина. У продуктах по догляду за шкірою поверхнево-активні речовини знежирюють і емульгують олії і жири і суспендують грунт, дозволяючи їм вимиватися.

Полісорбат 20 також діє як емульгатор. Емульгатор необхідний для продуктів, які містять як водні, так і масляні компоненти, наприклад, коли ефірні олії додаються до складу на водній основі.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!