Назва INCI Limonene
Назва традиційна Лимонен
Категорія компонента Консерванти, парфумерні інгредієнти, ароматична речовина
Застосування Парфумерний інгредієнт
Косметична дія Ароматизатор, видалення жиру з шкіри рук
Призначення Бактерицидне, ароматична віддушка для косметики
Ефективний для типів шкіри або волосся Для будь-якого типу шкіри
Походження Синтетичне, допускається використання в натуральній косметиці
Фактор небезпеки Не високий
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Лимонен – ​​це прозора безбарвна рідина, яка є основним компонентом олії шкірки цитрусових, включаючи лимон, апельсин, мандарин, лайм і грейпфрут. Назва «лимонен» походить від назви лимона, цитрусового лимона.

Лимонен використовується в парфумерії, милі і інших продуктах особистої гігієни завдяки своєму приємному аромату, здібностям проникнення і протизапальним властивостям. Лимонен має легкий, свіжий і солодкий цитрусовий запах.

Лимонен відомий своєю здатністю до високого проникнення, особливо помітного в шкірі, тому його називають «підсилювачем». Підсилююча здатність лимонену дозволяє використовувати його в якості носія для інших молекул, які не здатні долати епітеліальні бар'єри.

Фактично, лимонен і інші терпени використовуються для поліпшення трансдермальної доставки ліків, оскільки вони знижують опір шкірного бар'єру з низьким потенціалом подразнення. Дослідження лимонену показали, що цей інгредієнт має здатність зменшувати запалення за допомогою численних механізмів.

Одним із способів зниження запалення лимонену є інгібування ангіогенезу. Ангіогенез – це утворення нових кровоносних судин, які є невід'ємним компонентом запалення. Таким чином, пригнічуючи цей процес, лимонен може допомогти зменшити запалення, а також поліпшити загоєння ран.

У косметиці та засобах особистої гігієни Лимонен використовується в складі лосьйонів після гоління, засобах для ванн, очищувальних засобах, тіней для повік, засобах для волосся, помад, туші, зволожуючих засобах, парфумерії та одеколонів, шампунів, засобах по догляду за шкірою і продуктах для засмаги.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!