Назва INCI Ferulic Acid
Назва традиційна Ферулова кислота
Категорія компонента Консерванти, активи, УФ фільтри, антиоксиданти, антимікробні агенти
Застосування Ферулова кислота допомагає активним інгредієнтам косметичних засобів досягти більш глибоких шарів шкіри, забезпечуючи їх більшу активність
Косметична дія Антивіковий, антиоксидантну, протизапальну, зволоження шкіри, освітлення шкіри
Призначення Вона нейтралізує вільні радикали, що руйнують клітини шкіри. Більш того, в поєднанні з феруловою кислотою свої антиоксидантні властивості підвищують вітаміни Е і С
Ефективний для типів шкіри або волосся Шкіра, що в'яне, суха шкіра, зневоднена шкіра
Походження Синтетичне, допускається використання в натуральній косметиці
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Ферулова кислота, також відома як гідроксицінамова кислота, є потужним антиоксидантом, який нейтралізує пошкодження вільних радикалів від забруднення, ультрафіолетового випромінювання або інфрачервоного випромінювання, які прискорюють старіння шкіри. Він виявлений в клітинній стінці рослин, таких як овес, коричневий рис, арахіс і апельсини.

Так, ферулова кислота отримана ботанічним шляхом, але її можна створити в лабораторії для контролю якості, узгодженості та безпеки споживача. Він в основному випускається в рідкій формі і може бути виявлений в сироватках, але також може бути у формі крему при упаковці в помпі.

Ферулова кислота працює, щоб зупинити весь збиток, який виходить від зовнішнього старіння. Це також робить такі переваги:

• Зменшує утворення тонких ліній і зморшок: ферулова кислота захищає шкіру від забруднення і радіації, які можуть привести до появи зморшок.

• Знижує нерівний тон шкіри через почервоніння: забруднення і радіація викликають збільшення освіти кровоносних судин в шкірі (що призводить до почервоніння), а ферулова кислота захищає шкіру.

• Мінімізуйте темні плями від акне: якщо ви постійно використовуєте антиоксидант, протизапальні властивості можуть звести до мінімуму пошкодження або наслідок від акне, таких як затяжні темні плями.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!