Назва INCI Citrus paradisi (Grapefruite) Essential Oil
Назва традиційна Ефірна олія грейпфрута
Категорія компонента Ефірні олії
Застосування Бактерицидне, використовується в засобах проти акне, антисептик
Косметична дія Бактерицидна, стимулює мікроциркуляцію, антиакне, антисептична, живлення волосяних цибулин, надає блиск волоссю, стимулює ріст волосся, покращує структуру волосся, знімає подразнення шкіри
Призначення Антисептик, антиакне
Ефективний для типів шкіри або волосся Жирна шкіра, шкіра, що в'яне, суха шкіра, для шкіри тіла, проблемна шкіра, жирне волосся
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Ефірна олія грейпфрута – це цитрусова олія з апельсиновим відтінком, часто використовується в ароматерапії. За допомогою методу, відомого як холодне пресування, олія витягується з залоз, розташованих в шкірці грейпфрута.

Ефірна олія грейпфрута володіє потужною антибактеріальною і антимікробною дією.

Дослідження в пробірці показують, що він проявляє антимікробні властивості проти потенційно шкідливих бактерій, таких як Staphylococcus aureus, Enterococcus faecalis і Escherichia coli. Одне дослідження, що порівнює п'ять ефірних олій, показало, що ефірна олія грейпфрута була одною з найсильніших в відношенні її антимікробної дії проти MRSA - групи бактерій, які зазвичай важче лікувати, оскільки вони часто стійкі до звичайних антибіотиків.

Ефірна олія грейпфрута може сприяти здоров'ю шкіри шляхом запобігання і лікування шкірних захворювань, таких як акне. Багато брендів лосьйонів і кремів для обличчя включають цитрусові ефірні олії через її освіжаючий аромат і потужну антибактеріальну і антиоксидантну дії. Ці олії можуть допомогти зберегти шкіру без бактерій, що може сприяти процесу загоєння акне.

Ефірна олія грейпфрута також використовується для зняття стресу, стимулювання кровообігу, підвищення енергії, поліпшення настрою і поліпшення травлення. Вважається, що ефірна олія грейпфрута використовується в якості інгредієнта в продуктах особистої гігієни для лікування жирного волосся і шкіри.

Ефірна олія грейпфрута – хороший і природний спосіб дезодорувати волосся. Просто заповніть аерозольний балончик декількома унціями води і декількома краплями ефірної олії грейпфрута. Розпорошите шампунь на волосся і шкіру голови, висушіть і насолоджуйтеся солодким запахом.

Ефірна олія грейпфрута можна знайти в лосьйон для тіла, шампунях, бальзамах, антибактеріальних засобах, засоби для лікування акне.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!