Назва INCI Centaurea Cyanus (Cornflower) Water
Назва традиційна Гідролат волошки
Категорія компонента Гідролат
Застосування В якості засобу для чищення наносити гідролат на ватний тампон і протирати обличчя; в якості тоніка для обличчя - розпорошити на шкіру після етапу очищення; для зволоження протягом дня розпорошувати на шкіру в міру необхідності, щоб підтримувати водний баланс
Косметична дія Пом'якшення шкіри, знімає подразнення шкіри, антикупероз, загоює, тонізує шкіру, зволоження шкіри, бактерицидна, підвищує пружність
Призначення Догляд за шкірою, догляд за шкірою голови і волоссям, антибактеріальні засоби
Ефективний для типів шкіри або волосся Чутлива шкіра, шкіра повік, суха шкіра, нормальна шкіра, дитяча шкіра
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Органічна квіткова вода «Волошка», відома своїми заспокійливими властивостями, рекомендується для області навколо очей і для видалення будь-яких остаточних слідів макіяжу з шкіри. Це допомагає розвантажити і заспокоїти цю тендітну частину обличчя.

Польовий волошка використовується з часів середньовіччя для його благотворного впливу на втомлені очі. Цей 100% натуральний заспокійливий тонік сертифікований як органічний і отриманий паровою дистиляцією квітів рослини Centaurea cyanus. Майже кілограм свіжих квітів необхідний для виробництва пляшки органічної волошкової квіткової води.

Макіяж є одним з найгірших винуватців втоми очей і може бути непростим, особливо якщо у вас чутлива шкіра. Використовуйте міцелярно воду з васильком як засіб для зняття макіяжу, щоб ніжно очистити і заспокоїти шкіру. Ця заспокійлива вода містить деякі розумні чистячі засоби, звані мицеллами, які працюють як магніти, вловлюючи забруднення і піднімаючи бруд. Крім того, Василькова вода без ополіскування може зменшити подразнення, викликане теплою водою або чищенням при знятті макіяжу.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!