Бажання
Додайте товари в Бажання
Графік роботи:
Замовлення приймаємо 24/7
Працюємо з 09:00 до 18:00

 

Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Сироватки та флюїди для обличчя

Іноді здається, що головна мета виробників косметики - заплутати нас, покупців. Судіть самі - чому лосьйон і емульсія називаються по-різному, але можуть виконувати одні і ті ж функції? Чим відрізняється сироватка для обличчя від флюїду? Давайте розбиратися.

Сироватка для обличчя

Сироватки для обличчя - це концентровані засоби догляду з яскраво-вираженою дією , вони застосовуються, як самостійні засоби, так і як додатковий етап перед нанесенням крему. Натуральні сироватки для обличчя мають високу концентрацію рослинних екстрактів і масел, а також збагачені різними зволожуючими, живильними або ліфтинг-комплексами. У таких сироватках не містяться ПЕГ, парабени, силікони та інших критичних інгредієнтів.

Існують сироватки різної спрямованості:

  • проти акне;
  • заспокійлива;
  • зволожуюча;
  • омолоджуюча

Флюїд для обличчя

Натуральними флюїдами називають особливий різновид крему, що має більш полегшену структуру і містить тільки органічні компоненти і витяжки з рослин.

Косметична основа крему-флюїду для обличчя  містить набагато меншу частку жирових компонентів, ніж простий крем. Завдяки цій  головній властивості, він є цінною знахідкою для власниць таких типів шкіри, як проблемна, жирна і комбінована. Також засіб, завдяки своїй полегшеній структурі, дуже швидко засвоюється епідермісом і після його нанесення не залишається ніяких жирних блискучих слідів.

Цей засіб застосовується для більш глибокого зволоження шкіри обличчя, в ході якого надає їй природну красу і свіжість. Крім цього, засіб живить епідерміс органічними компонентами, які містяться в ньому,  завдяки чому відбувається лікування проблемних зон, ретельне відновлення структури і водного балансу шкіри.

Де можна купити натуральну сироватку або флюїд для обличчя

Інтернет-магазин косметики Lantale пропонує натуральні сироватки і флюїди для всіх типів шкіри. Кожний засіб має чітке призначення і впливає на певну проблему.

Вгору