Шафи-купе — важливий елемент для оптимізації простору в сучасних будинках та квартирах. Вони дозволяють зберігати багато речей, навіть у приміщеннях з обмеженою площею. Крім того, меблі мають зручну конструкцію та механізм відкривання дверей, що важливо для вашого комфорту. Але як вибрати потрібну модель? Купити шафу купе буває складно, адже асортимент на ринку досить великий і варто знати, за якими критеріями підібрати виріб. У статті йдеться про основні моменти, на які варто звернути увагу під час покупки шафи.

Основні критерії, які необхідно враховувати, аби вдало підібрати шафу-купе

 

Аби вибір шафи-купе був максимально успішним, варто підійти до цього процесу комплексно та звернути увагу на низку критеріїв. Зокрема, врахуйте такі параметри:

 

  • габарити та форма готової шафи;
  • механізм відкривання дверей;
  • тип профілю дверей та якість роликів у ходовій системі;
  • матеріал, з якого виготовлені фасади;
  • внутрішнє наповнення та особливості конструкції всередині.

 

Однак є ще дещо важливе — виробник та магазин. Перед покупкою проаналізуйте місце, де збираєтеся придбати шафу та перегляньте відгуки клієнтів. Якщо ви бажаєте купити якісні та довговічні меблі високої якості, зверніться в магазин Komfortmebli. У них представлений широкий асортимент моделей, які можна купити за вигідною ціною. 

Вибір матеріалу дверей та корпусу шафи 

 

Для виготовлення корпусу та дверей для шафи-купе часто використовують матеріали, такі як ДСП, ДВП та МДФ. Вони популярні, оскільки мають хорошу міцність, довговічність та представлені у великому розмаїтті кольорів. Двері виробу можуть бути виготовлені зі скла, дзеркал, ротангу, пластику або їх комбінацій. Скло та дзеркала представлені в асортименті в різних відтінках та текстурах, а на звороті вони зазвичай покриваються захисною плівкою, яка запобігає розлому в разі удару чи пошкодження.

 

Вибір матеріалу виробу залежить від ваших потреб та бюджету.

Габарити шафи-купе: як вибрати потрібну модель

 

Насамперед варто визначити, де стоятиме шафа-купе, та виміряти вільний простір, а потім вже вибрати оптимальну форму виробу та розмір. Найпоширеніші моделі — це шафи з двома або трьома дверима, але також існують варіанти з розсувними панелями (фасадами) з більшою кількістю секцій.

 

Зазвичай з роками кількість речей зростає через оновлення гардероба, тому треба правильно вибрати виріб за місткістю заздалегідь. Існують два типи: кутові та лінійні шафи. Якщо у вас обмежений простір, то варто надати перевагу кутовій моделі, виріб має просторі відділи, а також дозволяє зекономити місце в приміщенні.

Особливості внутрішнього наповнення шафи

 

Шафа-купе може бути укомплектована різними внутрішніми елементами, такими як перегородки, полиці, антресолі, висувні ящики, перекладини для одягу, спеціальні полиці для взуття, контейнери, сітчасті кошики та інші. Чим більше цих компонентів, тим вища вартість виробу. Вибираючи потрібну модель, варто орієнтуватися на власні потреби та кількість речей.