Горіхи дають нам багато гарного. Волоські горіхи багаті на корисні жирні кислоти омега-3. Всі горіхи багаті на білок і є відмінними поживними перекусами.

Олія ши схожа на мигдалеву олію тим, що вона зроблена з горіха - африканського горіха дерева ши. Але вона також є унікальна тим, що містить натуральні жири. Це дозволяє олії швидко вбиратися в шкіру, допомагаючи зменшити сухість та багато іншого.

Що таке дерево ши?

Африканське дерево ши (Vitellaria paradoxa), також зване горіховим деревом каріте, росте в дикому вигляді в регіонах саван в Західній та Східній Африці.

Фермери повинні чекати близько 10-15 років, перш ніж дерево почне плодоносити і воно не досягає повної зрілості, поки йому не виповниться 20-30 років. На цьому етапі воно може виготовляти горіхи до 200 років.

Дерево зазвичай має висоту близько 50 футів, хоча може зрости до понад 80 футів. Листя з'являється на кінці кожної гілки і супроводжує кілька кольорів, згрупованих біля кожного листа.

Сам фрукт схожий на велику сливу і має терпку м'якоть, що оточує велике олійне насіння, з якого ми отримуємо олію ши. Для дозрівання плода потрібно 4-6 місяців, і він використовується для різних цілей, але найпопулярнішим є використання олії ши в косметичних цілях.

Користь для здоров'я

Місцеві фрукти ши їдять так, як манго або інші дикі сезонні фрукти, а також використовуються для приготування варення. Це хороше джерело білка, вуглеводів, заліза, кальцію та вітамінів B і C. Кора стовбура, коріння та листя також використовуються для виготовлення стародавніх лікарських засобів.

Листя ши для зняття болю

Наприклад, вважається, що листя допомагає полегшити біль у животі, а при використанні в паровій бані – для лікування головного болю. Листя містить сапонін і піну у воді, тому вони відмінно підходять для миття і ванн для очей.

Корінь ши як жувальні палички

З коріння дерева ши виходять хороші жувальні палички, іноді їх подрібнюють у пасту і приймають внутрішньо як ліки від жовтяниці, діареї та болю в животі.

Олія ши - не лише для косметики

Олія з горіха, крім того, що вона популярна в косметиці, також використовується для смаження та приготування рагу.

Користь олії ши для краси при догляді за шкірою

Коли справа доходить до догляду за шкірою та волоссям, олія ши дійсно блищить. Ось лише деякі з її переваг!

Звільнення від сухої шкіри

Безумовно, найбільш поширене застосування олії ши. Використовуваний поколіннями як природний зволожуючий крем, він швидко вбирається і містить низку жирних кислот, які допомагають.

РекомендуємоМасло Ши Shea Butter Joko Blend 250 мл.

Добре для боротьби зі старінням

Олія містить вітаміни A, D і E, які допомагають захистити шкіру. Допомагає зменшити появу тонких ліній та зморшок, зберігаючи при цьому шкіру пружною та пружною.

Рекомендуємо: Нічний крем Відновлюючий AntiAge Bio Facial Night Oil-Cream Bisou 50 мл.

Заспокоює та зволожує

Чудово підходить для чутливої ​​шкіри завдяки своїм зволожуючим властивостям.

Досить ніжна для дитини

Олія ши – дуже ніжний зволожуючий крем, досить безпечний навіть для дитячої шкіри. Фактично, її часто рекомендують людям із чутливою шкірою, тому що вона має відмінну репутацію не викликає подразнення.

Рекомендуємо: Дитячий зволожуючий крем для тіла Arau Baby 50 г

Спробуйте засоби для догляду за шкірою на основі олії ши!

Як ви використовуєте олію ши? Поділіться у коментарях нижче.