Батьків завжди хвилює здоров'я малюка, оскільки імунітет дитини в перші роки життя недостатньо сильний і організм не може ефективно боротися з хворобами. Дуже важливо вчасно виявляти будь-які патології або відхилення, щоб уникнути серйозних ускладнень. У разі виникнення хвороб чи неприємних симптомів у малят тим, хто проживає в Києві, варто звернутися до педіатра на Позняках у приватній клініці «Візіум», яка вважається однією з кращих у місті. Лікар проводить заходи для профілактики та діагностики дитячих захворювань.

 

Зазвичай батьки знайомляться з цим фахівцем і починають активно спілкуватися після народження дитини. Педіатр стежить за здоров'ям новонародженого з перших днів життя, надає поради щодо годування, введення прикорму та інших аспектів харчування. 

Коли варто звернутися до педіатра

 

Багато батьків шукають для своєї дитини хорошого спеціаліста в Києві. Чудовим вибором є приватний медичний центр «Візіум». Педіатр дотримується високих стандартів обслуговування хворих. У клініці ви зможете пройти кваліфіковані консультації та різні лабораторні та клінічні дослідження. Медцентр оснащений сучасним обладнанням для надання найкращих медичних послуг.

 

Відвідування педіатра може бути як запланованим, так і невідкладним. Запланована консультація передбачає огляд, який допомагає лікарю впевнитися, що розвиток вашого малюка проходить нормально. Перший візит важливий через місяць після народження дитини. Педіатр вимірює параметри голови, грудей, зросту та ваги новонародженого, проводить загальний огляд, який дозволить упевнитися, що малюк правильно розвивається. Також лікар консультує щодо вакцинації, розробляє графік щеплень та надає інформацію про захист від різних хвороб. 

У яких випадках варто негайно звернутися до педіатра

 

Часто малюк почувається добре не увесь час у перші роки свого життя. Як вже зазначалося, імунітет дитини ще досить слабкий, тому в разі виявлення будь-яких відхилень або погіршення стану здоров'я важливо не зволікати з візитом до спеціаліста.

 

Звернутися поза планом до лікаря необхідно у таких випадках:

 

  1. Підвищена температура тіла, загальна слабкість і втомлюваність. 
  2. Проблеми з диханням, такі як незвичайні шуми, хрипи або труднощі з травленням, ціаноз (зміна кольору шкіри), неясний висип, біль у будь-якій частині тіла.
  3. Затримка розвитку, недостатній набір ваги. Це може бути наслідком неадекватного харчування або інших проблем.
  4. Медичний огляд перед початком відвідування дитячого саду або школи.
  5. Порушення стільця, блювання, нудота, загальна слабкість та інші незвичайні симптоми.

Приватна клініка «Візіум» у Києві — це місце, де ви отримаєте дбайливу та кваліфіковану допомогу малюку. Медичний центр має усе необхідне обладнання для проведення ефективного обстеження та лікування маленьких пацієнтів.

З якими проблемами можна звернутися до лікаря

У педіатричному відділенні надають послуги з планового та невідкладного медичного огляду дітей будь-якого віку, особливо перед вступом до дитячого саду, школи або вакцинацією. Консультації лікаря доступні як у формі візиту до клініки, так і дистанційно, коли батьки потребують підтримки в процесі лікування або мають питання щодо годування та інших ситуацій.

 

Педіатр приймає та надає медичну допомогу в разі різних захворювань:

 

  1. Гострі респіраторні вірусні інфекції.
  2. Бронхіт (гострий або хронічний), пневмонія, кашлюк та скарлатина.
  3. Вірусні інфекції, такі як вітряна віспа та краснуха.
  4. Алергічні захворювання, включаючи риніт, бронхіальну астму та кропив'янку.
  5. Паразитарні хвороби, такі як глистяні інфекції та ін.

 

У разі потреби педіатр може направити вас до інших спеціалістів для забезпечення комплексної діагностики та лікування.

Источник: visium-clinic.com.ua