Гладенька чиста шкіра та ніяких подразнень — для цього необов'язково ходити в салон. Якщо вам важливо регулярно видаляти волосся, домашні гаджети для фотоепіляції зекономлять ваші ресурси. Сучасні, перевірені багаторічними дослідженнями, такі пристрої компактні та прості в роботі, не потребують особливих навичок.

Як працює фотоепілятор

Принцип роботи девайсу аналогічний салонним версіям. Його основний елемент — криптонова лампа, вона створює потужний вузьконаправлений світловий імпульс. Світло діє на меланін — пігмент, який надає нашій шкірі та волоссю певного кольору. Від взаємодії з меланіном утворюється тепло та впливає на волосяну цибулину (фолікул). Точніше, на капіляри, що несуть до неї життєво необхідні для росту речовини.

Не отримуючи необхідного живлення, цибулина сповільнює, а згодом повністю зупиняє ріст. Волосинки стають тоншими, світлішими, слабшими — до повного зникнення. В залежності від індивідуальних особливостей людини, це відбувається на 7–20 день після процедури.

Поки фолікул не відновиться, волосся не ростиме. Тобто, якщо завести звичку використовувати фотоепілятори регулярно, цибулина постійно знаходитиметься у «сплячому» режимі. А ви отримаєте ідеально гладеньку шкіру.

У салонних процедурах використовують різні типи світлових імпульсів. Робота з ними вимагає професійного обладнання та підготовки. Домашні гаджети працюють на безпечному, простому у використанні IPL-випромінюванні (Intense Pulsed Light). Або ж на удосконаленій технології Elos: вона поєднує IPL з біполярним струмом для більшої ефективності.

За та проти

У всіх способів видалення волосся є свої плюси й мінуси. Тому тут важливий індивідуальний підхід. Побутові фотоепілятори відрізняються за призначенням та технічними характеристиками: в асортименті allo.ua представлені моделі для різних ділянок тіла, а потужність, інтенсивність імпульсу, тип живлення, площу дії та функції можна вибрати під себе. Насадки та аксесуари для зберігання зазвичай входять у комплект.

Фотоепіляція — не тільки зручний, а ефективний спосіб. При цьому варто подбати про безпеку. Виробники додають до кожного виробу докладну інструкцію з поясненнями щодо користування пристроєм, протипоказань, побічних реакцій. Чутлива шкіра, світле, руде, тонке волосся, пігментація, татуювання, засмага, прийом ліків, лактація тощо — приводи проконсультуватись у лікаря-дерматолога. В усьому іншому — фотоепіляція є безпечним способом досягти гладкості з рядом переваг:

  • економія часу;
  • безболісність;
  • простота в експлуатації — необхідний лише сам гаджет, за бажання можна додати спеціальний гель;
  • мінімум зусиль;
  • більш пружна шкіра — процес посилює синтез колагену.

А головне — цей простий метод робить догляд значно приємнішим. Ви можете взяти пристрій у поїздку чи подорож. А користування ним не потребує особливих умов.