Якщо ваш догляд за собою не просунувся набагато далі гоління бритвою і вмивання засобом для очищення, настав час внести деякі зміни в догляд за шкірою. Тримайте ці поради під рукою, щоб природним чином запобігти появі прищів, зморшок та жирної шкіри. Основні відмінності між чоловічою та жіночою шкірою полягають у щільності колагену, текстурі та зволоженні, тому засоби догляду за чоловічою шкірою виробляються інакше, ніж будь-які жіночі продукти.

1. Очищайте обличчя двічі на день.

Натуральні засоби для очищення працюють найкраще і складають дуже важливу частину щоденного догляду за шкірою чоловіка. Правда про чоловічу шкіру полягає в тому, що вона набагато жирніша за жіночу через високий рівень тестостерону. В них зазвичай підвищена вироблення шкірного сала і, отже, більше проблем зі шкірою. Важливо очищати обличчя двічі на день високоякісним натуральним засобом для очищення без мила, яке врівноважує вироблення шкірного сала і глибоко очищає.

2. Зволожуйте шкіру та насичуйте її антиоксидантами.

Використання щоденного зволожуючого крему допомагає зволожити шкіру та дає їй миттєве зволоження. Переконайтеся, що ваш зволожуючий крем багатий на антиоксиданти, які допомагають захистити шкіру від вільних радикалів і шкідливого впливу навколишнього середовища. Спробуйте активні рослинні інгредієнти, такі як легкий зволожуючий крем на основі гелю алое вера, який найкраще працює природним шляхом, зволожуючи шкіру та захищаючи від шкідливого, що прискорює старіння впливу променів UVA та UVB, а також утримує вологу в шкірі.

3. Націліться на область навколо очей.

Шкіра навколо очей тонша і ніжніша, ніж решта обличчя, що робить її схильною до зморшок, набряклості та темних кіл. Підтримуючи шкіру навколо очей зволоженою, ви допоможете зменшити набряклість і звести до мінімуму появу зморшок. Натуральна сироватка для очей допоможе досягти цього, захищаючи та заспокоюючи ніжну шкіру навколо очей, миттєво зміцнюючи та підтягуючи її.

4. Відлущування.

Також важливо позбутися від омертвілих клітин шкіри за допомогою натурального скрабування. Чоловіки, як правило, повинні проводити глибоку ексфоліацію кожні 3 дні або відвідувати чоловічий салон раз на тиждень для професійного пілінгу. Природне сяйво може бути досягнуто тільки в тому випадку, якщо ви видалите старі мертві клітини і підживите молодші клітини шкіри.

5. Наносите сонцезахисний крем щодня.

Ніколи не забувайте використати його! Однією з найпоширеніших причин появи зморшок та передчасного старіння є вплив сонця та пошкодження шкіри. Використання щоденного крему SPF значно допоможе вашій шкірі у боротьбі зі старінням, а також знизить ризик пошкодження шкіри, спричиненого УФ-випромінюванням.

А як ви доглядаєте вашу шкіру? Діліться у коментарях нижче.