Кожен день наше волосся проходять ціле випробування. Сьогодні ми розберемо ТОП-7 ворогів вашого волосся, які призводять до випадання, тьмяності і ламкості волосся.

1. Зловживання феном, плойкою, праскою

При систематичному використанні все це приносить волоссю катастрофічну шкоду. Якщо відмовитися від них ви не можете, то обов'язково користуйтеся термозахистом! Він захистить Вашу шевелюру від впливу високих температур.

2. Неправильний догляд

Використання засобів, що не відповідають типу вашого волосся і шкіри голови, агресивне і часте розчісування.

Необхідно намагатися не тільки остерігатися даних похибок, але і систематично підтримувати здоров'я волосся за допомогою кондиціонерів, бальзамів, масел і масок, купити які можна в інтернет-магазині Lantale.

3. Проблеми зі здоров'ям

Стрес, неправильне харчування, нестача вітамінів, ослаблений імунітет - все це безпосередньо впливає на здоров'я нашого волосся.

4. Розчісування мокрого волосся

У вологому стані волосся стає вкрай еластичним і легко розтягується. Якщо ми почнемо розчісувати його гребінцем, ми можемо його порвати або висмикнути. Також через це пасма з часом починають виглядати хворими, а кінчики стають січеться.

5. Неправильне миття \ хімічні шампуні

Шампуні, в складі яких є велика кількість хімічних інгредієнтів шкідливі для нашого волосся. Особливо шкідливо часте їх застосування. Хоча ми їх начебто ретельно змиваємо, але шкода залишається. У нашому інтернет - магазині виключно натуральні шампуні, які не містять у своєму складі агресивних ПАР і сульфатів.

6. Використання резинок

Хвіст - це одна з ваших улюблених зачісок? Тоді варто купити більш м'які резинки, які не будуть занадто затягувати волосся і пошкоджувати його структуру. Оптимальний варіант: резинки-пружинки (легка фіксація), аксесуари з тканини, силіконові.

7. Сон з мокрою головою

Якщо ви лягаєте спати з мокрою головою, то в такому випадку вся волога вбирається в тканину подушки. Це призводить до ламкості, втрати насиченості і блиску волосся. Відростити довге волосся теж не вийде, так як дана звичка може послужити появі лупи, яка гальмує ріст волосяної цибулини.

Якщо з перерахованих вище проблем - ви знайшли свою, як раз час задуматися і змінити свій догляд за волоссям.