Вишитий одяг несе для нас, як українців, глибоке та цінне значення. Магазин вишиванок у Львові Вже-Вже пропонує вироби у різноманітних стилях з усіх куточків рідної держави. Якщо ви досі думали, що носити вишиванки – це занадто традиційно та недоречно, тоді ви можете спиратися на деякі поради стосовно стилізації їх з елементами гардеробу, які ми носимо щоденно. 

 

Як стилізувати вишиванку 

 

Мода настільки розвинулася за останні роки та стерла всі межі, які тільки могли бути у неї. Одягати сьогодні можна будь-що під те, що ви визначите для себе цікавим та привабливим і ніхто вам нічого не скаже. Навпаки, доволі вірогідно ви будете виглядати цікаво та унікально, значно виділяючись серед інших людей, що додасть вам сміливості, відчуття своєї сили та особливості. Купити вишиванку Львів ви можете за приємними цінами та такими ж дизайнами, які можете сміливо поєднувати з: 

 

  • Джинсами та кросівками. Ці речі є в шафі у кожного без виключення. Замінить звичайну сорочку того кольору, який ви звикли носити на вишиванку та досі будете виглядати цікаво та сучасно. В залежності від кольору ваших штанів, обирайте відповідний колір вишитої сорочки, яка буде гармонічно виглядати разом з ними. Замість джинсів це можуть бути класичні штани, спортивні та що тільки вам заманеться. В залежності від офіційності вашого заходу та роду діяльності, віддавайте перевагу світлішим або яскравішим кольорам та залишайтеся доречним скрізь. 
  • Вінтажною спідницею в підлогу. Такі спідниці, що виготовлені переважно з натуральних тканин, таких як бавовна, льон, вовна тощо будуть гармонічно виглядати з вишитими сорочками або блузами. Через те, що вінтажні спідниці сьогодні носить багато дівчат, вони вже стали певною буденністю – вишиванка не перетворить образ у щось занадто традиційне та дивне. Обирайте низ з важкими тканинами, а кольори на осінь підійдуть такі як сірий, бордо, коричневий, червоний. 
  • Довгою сукнею або міді. Багатошаровість дуже актуальна сьогодні, як засіб стилізації. Більш того – це не тільки стильно та модно, але й затишно, тепло. Сорочка традиційно виготовляється з щільних матеріалів, які будуть зігрівати вас та створять додатковий захист від настирливих морозів. 
  • Високими чоботами. Високі ботфорти будуть виглядати доволі традиційно разом з вишиванкою, проте все залежить від того, з чим саме ви їх поєднаєте. Для створення більш жіночного вигляду – поєднуйте цікаву спідницю разом з колготками, а для сміливішого обирайте пару сірих або голубих джинсів, заправлених у високі чоботи. 

 

Український виробник Вже-Вже пропонує вишиванки як жіночі, так і чоловічі, дитячі. Кожен член родини зможе знайти для себе щось цікаве на сайті та почати впроваджувати стиль українського одягу у маси. Обирайте сорочку з того регіону, колір якого буде відображати ваш настрій та спосіб життя. Наприклад для робочих днів обирайте мінімалістичну вишиванку з некричущими кольорами.