Починаючи із серії iPhone 14, компанія Apple для американського ринку повністю відмовилася від використання слота для SIM-карти. Натомість смартфони підтримують технологію eSIM. Це віртуальна SIM-картка, що дозволяє отримати свій індивідуальний номер, пройшовши максимально простий процес підключення. Очевидно, що eSIM для Айфон 14 Про не буде обов'язковою умовою на європейському ринку. Однак згодом така технологія може витіснити необхідність розробки слотів для мобільного оператора.

Давайте докладніше розберемо, як підключити eSIM для iPhone. Ми зібрали кілька методів та покрокову інструкцію, що дозволяє активувати тарифний план вашого мобільного оператора без фізичної наявності SIM-картки.

Hsj1ZimpWmBXB0o3Is9J0Da4StL06SdLI5fE0NBTZHuXF0N1On7biP5X6rxlj_5UoCGantZcBLrcY2JwpJit30mcnLtPkObh2gwdHs7ptq5skXLE4sl8CbwYsSnLHw5-GgJcrpfsc1KxhMwXml9mfGU

Активування eSIM на iPhone 14 Pro під час налаштування нового смартфона

IPhone 14 Pro вважається удосконаленою версією базових смартфонів даної лінійки. Він відрізняється більш високою потужністю та розширеним функціоналом. З чого зроблено Айфон 14 Про? Важливою фішкою гаджетів є використання переробленого алюмінію. Компанія зосередилася на екологічному підході до створення смартфонів. При цьому скло, як і в попередніх лінійках, виготовлене за унікальною запатентованою технологією Ceramic Shield. Воно робить екран максимально міцним і стійким до падіння, ударів, подряпин та іншого механічного впливу.

bSeStb4ubbaMksdazlMdEhQs1iUPX0lI0-5NvACI-atJ7gHAikp8ieclLKlxv-xvp5lLPphP5580MYat3oSzTeOJVpNnnJq3ZHH3dv0NF1giAlMH2w4UuoCL5ZuiepN7FnWS0LBU3LO6dgiqLbpR2n4

За функціоналом iPhone 14 Pro може підтримувати як звичайну SIM-карту, так і віртуальну. Останню підключити можна відразу після покупки гаджета. Все дуже просто. Якщо раніше ви використовували попередню версію iPhone, ви можете перенести всі налаштування, включаючи і налаштування електронної sim-карти (якщо вона була підключена до цього).

Як це зробити:

  1. Розташуйте два гаджети недалеко один від одного.
  2. Увімкніть їх, переконавшись, що обидва айфони підключені в мережі.
  3. Під час перенесення даних дочекайтеся, поки з'явиться запит «Перенести сім-карту» та здійсніть трансфер даних з одного гаджета на інший.
  4. Дочекайтеся підтвердження та завершення активації.
  5. Виконайте інші настройки.
  6. Використовуйте свою стару електронну SIM-карту на новому iPhone 14 Pro.

ht9tuJ2Jv0TArJ6MqiQYd3-uXUvgetqVCHcoP043wAyxqXyL_X-BciDzadS9-cvfYob_nE4rtDuyw0L7oApp5WchX0GG1PLP83PDDLx_xQbAJ6cPVDzPubECcLg-lDL3F64EV-duD3Ij5ziEKXwcOP4

Підключення eSIM на iPhone 14 Pro через мобільного оператора

Якщо ви використовуєте sim-карту мобільного оператора, який підтримує навіть віртуальний її аналог, ви можете автоматично підключити електронний тарифний план на iPhone 14 Pro, зв'язавшись з представником компанії.

Зателефонуйте на номер гарячої лінії, отримайте детальну інструкцію від мобільного оператора, який допоможе швидко та абсолютно безкоштовно активувати eSIM на iPhone 14 Pro. Для цього може використовуватися, наприклад qr-код, відсканувавши який, ви зможете завантажити віртуальну SIM-карту та налаштувати тарифний план.

Загалом процес встановлення електронної sim-карти через оператора виглядає так:

  1. Після того, як вам буде наданий QR-код, можна починати встановлення віртуальної SIM-карти.
  2. Дочекайтеся оповіщення "Тарифний план готовий до завантаження", натисніть Далі.
  3. Обов'язково перевірте наявність зв'язку після інсталяції eSIM на iPhone 14 Pro. Якщо вдається здійснити дзвінок, процес дозволено. Ви можете використовувати гаджет без фізичної SIM-картки.

Важливо, що разом з електронною sim-картою зі старого телефону ви можете перенести всі збережені контакти. Це дозволяє не втратити зв'язок із людьми. Крім цього, при автоматичному перенесенні з одного гаджета на інший трансфер піддаються й інші файли, включаючи музику, фотографії і так далі. Для цього можна використовувати опцію iPhone або iPhone або ж здійснювати перенесення при підключенні гаджета до персонального комп'ютера.

Магазин електроніки Mobileplanet.ua

Ви можете купити Apple iPhone за найкращою ціною в Україні в інтернет-магазині електроніки та побутової техніки https://mobileplanet.ua У нашому каталозі представлено вичерпний асортимент смартфонів Apple.