Нещасна «апельсинова кірка» значно погіршує зовнішній вигляд шкіри. Неймовірно, однак це популярне питання турбує аж ніяк не тільки жінок з пишними формами, однак також худеньких. У своїй нерівній боротьбі з целюлітом признаються як звичайні дівчата, так і світові зірки. Щоб повалити «ворога», дівчата не шкодують ні часу, ні сил, і ніяк не сімейний бюджет. Одне з найвідоміших жіночих знарядь всупереч шорстокій шкірі з горбками - антицелюлітний крем. Одні заявляють, що цей засіб повинен бути у кожної представниці прекрасної статі, інші не бачать від нього ніякого результату. Експерти вважають, що весь секрет у тому, наскільки грамотно ви обрали і наскільки правильно використовуєте антицелюлітний крем.

Увага на склад

В першу чергу необхідно визначитися, а який засіб підходить саме для вашій шкіри. Якщо в місцях виникнення «апельсинової кірки» шкіра гладенька, але ніби набрякла, віддавайте перевагу кремам, спрямованим на поліпшення циркуляції крові і відтік лімфи. Знайти відповідний засіб можна за складом. Ваш варіант - креми з екстрактом зеленого чаю, едельвейса, кінського каштана, ефірних масел лимона, розмарину, м'яти. Такі компоненти називають венотониками.

Інша справа - якщо ваша шкіра досить щільна, але при цьому дуже горбиста. Тоді в складі крему на перших позиціях повинні стояти речовини, що сприяють руйнуванню жирових клітин (іншими словами, ліполітіки). У цю групу входить кофеїн, кайенский перець, екстракт водоростей, ефірні масла апельсина, кориці, бергамота, терпентинове масло.

Попереднє очищення - обов'язково!

Для того, щоб коригувальний крем зміг подіяти, створіть для нього все підходящі умови. Підготуйте шкіру до процедури, попередньо видаливши ороговілий шар. У цьому вам допоможуть скраби і пілінги.

Догляд + спорт

Очищення шкіри - це добре, але ще краще додаткове її розігрівання і прискорення обміну речовин в клітинах природним шляхом. Щоб досягти такого ефекту, досить докласти трохи старань і сходити на тренування. Справа в тому, що фізичні навантаження активізують процес метаболізму в клітинах. Разом з теплом і потім зі шкіри виводяться шкідливі речовини. Це ідеальний момент для того, щоб спочатку прийняти душ, а потім нанести улюблений антицелюлітний крем.

Масаж

І не забувайте, що нанесення засобу повинно супроводжуватися масажем. Не легкими ляпасами і пощипування шкіри, а саме впевненими масажними рухами. Ви витратите на це заняття лише кілька хвилин, зате досягнете набагато більш вираженого результату.