Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
Замовлення приймаємо 24/7
Працюємо ПН-ПТ з 09:00 до 18:00

 

Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Косметика MyIDi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

MyIDi

MyIDi – це перш за все космецевтика. Ефективні професійні засоби мають високі вивірені концентрації активних речовин, які проникають глибоко в клітини і мають позитивний вплив, стимулюючи біологічні та хімічні процеси в шкірі.

Космецевтика MyIDi використовує інгредієнти провідних світових виробників (BASF, Givaudan, Soliance, Induchem, Lubrisol, Clariant, Sesderma, Sumrise, Mibelle, ін.) та українські аутентичні екстракти фармацевтичної якості. Ви не знайдете в складі парабени, жорсткі ПАРи, MEA, DEA, TEA, синтетичні полімери та продукти нафтохімії, SLES, SLS.

Бренд MyIDi (Майді) говорить ні компонентам тваринного походження, дослідженням на тваринах. Бережне ставлення до себе і природи – один з основних принципів виробника. Компанія щиро вірить, що екологія починається від кожного з нас, тому використовує біорозкладаючу упаковку для всіх своїх продуктів.

Висока концентрація активних речовин у складі засобів MyIDi (Майіді) забезпечує доставку активних компонентів у глибокі слої шкіри, їх рівномірне та поступове вивільнення, що забезпечує швидкий, видимий і головний пролонгований ефект.

Якщо вас цікавить MyIDi космецевтика, в асортименті ви знайдете продукти для очищення та ексфоліації, зволоження та живлення, захисту та ліфтингу. Великою популярністю користуються засоби для проблемної шкіри. Також можна придбати препарати, які ефективно запобігають почервонінню, зморшкам чи дозволяють освітлити шкіру.

Зверніть увагу на засоби, призначені для зволоження та живлення шкіри тіла. Щоб відновити живлення та структуру шкіри або скоригувати фігуру, виберіть потрібний продукт. Приділивши увагу продукції “Антицелюліт”, ви зможете вибрати та придбати натуральні засоби для зниження виразності “апельсинової кірки”. Важливим є догляд для рук і ніг, а також захист від негативного впливу ультрафіолетових променів — тут представлені засоби з різним SPF-фактором.

Засоби для волосся — особлива продукція компанії MyIDi. Якщо у вас є проблеми з випадінням волосся, потрібне відновлення, з’явилася лупа чи хотілося б активувати ріст — виберіть відповідний натуральний засіб. Зверніть увагу на товари для моделювання та захисту волосся.

MyIDi призвана піклуватися про красу вашої шкіри та дивувати неймовірними результатами вже після першого застосування!

MyIDi – бренд, створений на основі об’єднання кращих досягнень сучасної науки у догляді за шкірою та безцінних українських автентичних екстрактів рослинного походження. Вивчаючи зарубіжний досвід у пошуку відповідей на питання: «Як забезпечити здоров’я та красу шкіри?», виробники зрозуміли, що мають всі необхідні складові для створення свого унікального рішення, яке не має аналогів на ринку України.

Натуральна косметика вітчизняного виробництва Myidi (Майіді) це:

  • насамперед космецевтика - професійні продукти по догляду за обличчям і тілом, що мають високі вивірені концентрації активних речовин, які проникають глибоко у клітини, стимулюючи біологічні та хімічні процеси у шкірі
  • виключно натуральні інгредієнти - у складі відсутні парабени, жорсткі ПАРи, MEA, DEA, TEA, синтетичні полімери та продукти нафтохімії, SLES, SLS
  • інноваційні компоненти - містить інгредієнти провідних світових виробників (BASF, Givaudan, Soliance, Induchem, Lubrisol, Clariant, Sesderma, Sumrise, Mibelle) та українських автентичних екстрактів фармацевтичної якості
  • екологічність у всьому - відсутність компонентів тваринного походження, НІ - дослідам на тваринах, дбайливе ставлення до себе і природи, упаковки всіх продуктів біологічно розкладаються
  • точність і ефективність дії - висока концентрація активних речовини у складі MyIDi забезпечує доставку активних компонентів у глибокі шари шкіри, їх рівномірне і поступове вивільнення забезпечує швидкий, видимий, а головне тривалий ефект

Космецевтика MyIDi (Майді) покликана дбати про красу вашої шкіри і радувати неймовірними результатами вже після першого застосування.

Розгорнути
Вгору