Кількість
|
Вартість
|
||
|
Швейцарська компанія Valmont Group займається виготовленням клітинної косметики. Її історія почалася 1905 року з відкриття недалеко від Женевського озера клініки, в якій виконуються процедури для краси та здоров'я шкіри. Це прісноводне озеро має льодовикове походження та розташоване у міжгірській западині між Альпами та гірським масивом Юра. Захищений від вітрів гірськими вершинами курорт приваблює туристів красивими краєвидами, чистим повітрям і косметичними процедурами з використанням засобів, що містять цілющі рослини та льодовикову воду.
Заснований 1985 року бренд Valmont почав виготовлення клітинної косметики на основі методів дерматологічної реабілітації, що використовуються в курортній клініці.
Особливості запропонованих продуктів
Засоби для догляду за шкірою обличчя, які входять до каталогу Valmont, впливають на 4 основні ознаки старіння покривів:
- уповільнення клітинних процесів;
- порушення водного балансу, сухість, утворення заломів;
- поява зморшків;
- тьмяність, відсутність природного блиску.
Усі продукти мають певні вікові рекомендації та підходять як для жінок, так і для чоловіків. Клітини, що входять до складу, культивуються в лабораторних умовах і мають рослинне або тваринне походження. На сайті марки Valmont можна пройти спеціальний тест, який визначає стан шкіри та виявляє її основні проблеми, а також підбирає продукти з каталогу для їхнього усунення.
Усі пропозиції цього бренду належать до косметики преміумкласу та мають багатокомпонентні формули. Знайомство з продукцією Вальмонт можна почати з купівлі пробника або мініверсії, а потім перейти до стандартного формату.
Використовувані технології
- Мацерація. Перевірений, надійний метод розподілу рослинних і тваринних клітин у тканинах під дією замочування з подальшим розбуханням.
- СО2-екстракція. Дає змогу отримати максимально чистий екстракт і зберегти до 98% біологічно активних складових. На відміну від спирту, води й пропіленгліколю, діоксид вуглецю швидко випаровується. Але такий метод сприяє зростанню ціни готових продуктів, оскільки для отримання 1 кг екстракту потрібно 12-20 кг вихідної сировини.
- Холодний віджим. Дозволяє зберегти максимальну кількість вітамінів і мікроелементів у сировинних матеріалах рослинного походження.
- Олійна екстракція. З її допомогою нежирні текстури перетворюються на маслянисті. Цей складний технологічний процес виконується за допомогою рослинних олій. Отримані таким методом органічні екстракти мають сертифікат Ecocert.