Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
Замовлення приймаємо 24/7
Працюємо з 09:00 до 18:00

 

Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Косметика HILLARY (Хілларі)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тільки Натуральний склад

У виробництві Hillary Cosmetics використовує виключно натуральні компоненти від топових виробників і постачальників органічних косметичних інгредієнтів з Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, Данії, США і т.д.
Ми дотримуємося суворих правил користі та натуральності, тому в наших продуктах ви не знайдете продуктів нафтопереробки, силіконів, синтетичних ароматизаторів, барвників й інших шкідливих компонентів.
Ми не використовуємо силікони і сульфати, які надають тимчасовий ефект, наша косметика спрямована на збереження молодості та здоров'я шкіри.

Інновації та Результат від використання
Ще 5-10 років тому натуральна косметика, у більшості випадків не відрізнялась своєю ефективністю і результатом, який можна помітити швидко. Але світова індустрія розробки органічних натуральних косметичних компонентів інтенсивно розвивається, й багато компаній від глобальних гравців до маленьких лабораторій розробляють нові і нові все більш дієві косметичні компоненти з природи, з рослин, поєднуючи досі небачені з'єднання, застосовуючи все більш інноваційні рішення та технології.
Тут ми прискіпливо шукаємо ультрасучасні, інноваційні розробки в сфері косметичних інгредієнтів, тому що саме це і є ключовим моментом - інноваційність й ультрасучасні технології компонентів та власні працюючі формули дають нам можливість створювати органічну косметику, яка ДІЄ і показує РЕЗУЛЬТАТ там, де його чекає й хоче отримати дівчина, яка використовує косметику.

Яскраво, Популярно
З іншого боку, при створенні бренду ми зіткнулися з нудним й похмурим підходом до дизайну етикеток, представленості продуктів, каналів маркетингу і тд, в усьому тому, що бачать клієнти в індустрії натуральної косметики.

Тому ми популяризуємо не тільки бренд HILLARY, а й органічне усвідомлене споживання, застосовуючи яскравий дизайн і позиціонування, а також маркетингові канали, як робота з понад 5000 інфлюєнсерів, завдяки чому вам захочется купити і спробувати натуральне, органічне й стати ближче до природи, поліпшивши своє здоров'я.

 
Made in Ukraine
Ми створюємо в Україні продукт за самими інноваційним рецептурами, на останніх технологічних компонентах доступних у світі. Ми робимо аналогічну, а часто досконалішу за більш дорогі імпортні аналоги, косметику. Але за рахунок виробництва в юрисдикції України, маючи витрати на бізнес за цінами України, можемо забезпечувати до 5 разів дешевшу ціну ніж імпортний продукт-аналог, вироблений, наприклад в Європі або Кореї, доставлений і проданий з націнкою в Україні.

Ми віримо, що наша праця і праця наших колег по індустрії, через кілька років зробить бренд Made in Ukraine престижним та популярним у всьому світі. Косметика Hillary вже експортується в 11 країн від Ізраїлю до Тайваню.

COSMOS NATURAL і COSMOS ORGANIC

Більшість використовуваних компонентів в косметиці Hillary мають сертифікати ECOCERT і COSMOS Standard. Це підтверджує те, що у виробництві косметики використовуються тільки натуральні й високоякісні інгредієнти. Якість продукції для нас завжди на першому місці.

Вам захотілося якомога швидше побачити той чарівний результат, який ви отримаєте вже після перших днів застосування косметики HILLARY? Робіть замовлення в зручному інтернет-магазині Ланталь: купуйте якість і натуральність за розумною ціною!

Розгорнути
Вгору