Назва INCI Xanthan Gum
Назва традиційна Ксантанова камідь
Категорія компонента Структуроутворювач (загусник), активи
Застосування Ксантанова камідь виступає як реологічний модифікатор у водних формулах і як стабілізатор для емульсій і суспензій
Косметична дія Захисна функція, протизапальна, зволоження шкіри, бактерицидна
Призначення Гелеутворювач, загущувач
Ефективний для типів шкіри або волосся Жирна шкіра, чутлива шкіра, шкіра, що в'яне, комбінована шкіра, суха шкіра, нормальна шкіра, для будь-якого типу шкіри, для шкіри тіла, проблемна шкіра, зневоднена шкіра
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Ксантанова камідь – це полісахарид, створений шляхом ферментації цукру (глюкози, сахарози або лактози) бактеріями Xanthomonas campestris. Потім його беруть в облогу (перетворюють на тверду речовину) ізопропіловий спирт. Після сушіння його подрібнюють в дрібний порошок, де його можна додавати в рідину для освіти смоли або гелю.

У косметиці та засобах особистої гігієни ксантанова камідь виконує функцію сполучної, стабілізатора емульсії, поверхнево-активного емульгатора і агента, що підвищує в'язкість.

Як випливає з назви, сполучна речовина є інгредієнтом, який пов'язує воєдино інші інгредієнти. Тому в якості сполучної речовини ксантанова камідь перешкоджає розпаду інших інгредієнтів, які використовуються в косметичному складі. Наприклад, сполучні часто використовуються в пресованих порошках, щоб утримувати їх разом в контейнері.

Оскільки ксантанова камідь діє як стабілізатор емульсії, її часто використовують в продуктах, які містять як воду, так і олійні компоненти. Це допомагає крапельок масла залишатися розсіяними в воді і дає стабільну емульсію. Найчастіше він використовується в емульсіях олія-в-воді для стабілізації крапель олії від коалесценції.

Інше поширене застосування ксантанової каміді в косметиці – в якості агента, що підвищує в'язкість. Термін «в'язкість» відповідає поняттю «товщина», наприклад, мед має більш високу в'язкість, ніж вода. Коли ксантанову камідь додають в воду, вона створює гель з високою в'язкістю.

Таким чином, ксантанова камідь в якості агента, що підвищує в'язкість, сприяє загущення складів, щоб зробити продукт менш рідким і більш легким для поширення. Навіть в концентраціях менше одного відсотка ксантановая камідь має здатність значно збільшувати в'язкість рідин, до яких вона додається для оптимальної текстури.

Ксантанову камідь можна знайти в усьому: від очищувальних засобів до масок, від сироваток до пілінгів. Це популярний інгредієнт для брендів, які виробляють органічний догляд за шкірою завдяки своєму природному походженню.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!