Вам слід використовувати натуральний дезодорант - ось чому

Подобається вам це чи ні, дезодоранти і антиперспіранти в значній мірі є частиною нашого повсякденного життя - і є досить вагомі аргументи на користь того, що вони повинні бути в житті кожної людини. На жаль, більшість наявних у продажу дезодорантів і антиперспірантів містять хімічні речовини і потенційні токсини, які ви не хотіли б втирати в найчутливіші області. На щастя, є багато натуральних дезодорантів. Чому ви повинні використовувати натуральний дезодорант, запитаєте ви? Чим він відрізняється від дешевих дезодорантів відомих брендів? Ми розповімо чому!

Навіщо використовувати натуральний дезодорант?

Є так багато причин, за якими ви повинні використовувати натуральний дезодорант. Ми почнемо зі слова «алюміній» на початку алфавіту. Алюміній зазвичай міститься в антиперспіранти, а не в дезодорантах, тому що саме алюміній закупорює пори. Це допомагає звести до мінімуму запах тіла, пригнічуючи бактерії, які харчуються потом, але допомагає і алюміній, запобігаючи сильне потовиділення. Це проблема сама по собі, але ми обговоримо це трохи пізніше.

Основна проблема алюмінію полягає в тому, що він пов'язаний як з хворобою Альцгеймера, так і з раком грудей. Дезодоранти і антиперспіранти дозволяють нам відчувати і пахнути свіжістю, але якщо вони містять токсичні хімічні речовини та метали, то ціна того не варто.

На сторінках інтернет-магазину Lantale ви знайдете широкий вибір натуральних і органічних дезодорантів.

Чим відрізняються натуральні дезодоранти?

Натуральні дезодоранти відрізняються тим, що вони не містять алюмінію, триклозану, пропіленгліколю, парабенів, фталатів або будь-яких інших шкідливих хімікатів, які можна знайти в звичайних дезодорантах. Замість цього натуральні дезодоранти включають повністю натуральні інгредієнти з усуваючими запах або антибактеріальними властивостями, такі як кокосове масло, масло чайного дерева, харчова сода, порошок аррорута і кукурудзяний крохмаль.

Замість різких хімічних ароматів більшість натуральних дезодорантів віддають перевагу більш тонкі. У них використовуються натуральні ефірні масла, такі як лаванда, сандал або бергамот, щоб надати приємний запах і приховати будь-який неприємний.

Поради по переходу на натуральний дезодорант

Тепер, коли ви знаєте, чому натуральний дезодорант краще, важливо знати, як його використовувати. По-перше, вам знадобиться кілька днів, щоб переключитися. При необхідності під час переходу можна використовувати ефірні масла. Через кілька днів можна починати використовувати натуральний дезодорант! Не забувайте митися щодня і щотижня проводити відлущування, щоб видалити токсини, що виділяються традиційним дезодорантом.

З цим простим переходом на більш якісні продукти, які працюють з нашим тілом, а не проти нього, подумайте про інші продукти, які ви використовуєте! У ваших шампунях і кондиціонерах занадто багато інгредієнтів, що закупорюють пори? Ваш засіб від прищів занадто суворий і сушить вашу шкіру? Подумайте про покупку нових продуктів, органічних продуктів. Використовуючи кращі продукти для вашої шкіри, ви забезпечите здоровий, щасливий і красивий колір обличчя.