У сучасної жінки можливостей незліченна кількість і одна з таких — це обирати собі якісні засоби по догляду за шкірою в будь-якому ціновому діапазоні. А от як не помилитися у виборі того, що потребує саме ваша шкіра — тут виникають справжні негаразди. Адже нерозумно та неможливо тестувати все на собі. Та й не зовсім це корисно, а фінансово взагалі не виправдано. 

До чого призводять помилки?

Ще одна можливість — доступність будь-якої інформації. Ось чому багато жінок лінуються звертатися до косметологів за порадою. Навіщо? Якщо можна запитати у Google, не виходячи з дому. Зручно. Швидко. Ефективно? Ой, не завжди. Чому? Тому що для поради треба побачити шкіру і її стан, треба поспілкуватися із людиною, щоб зібрати, як кажуть лікарі, анамнез. 

До чого призводить невірний вибір косметичних засобів? Навіть коли ви купуєте найдорожчий продукт, ви можете отримати зовсім небажаний, а протилежний ефект. Бо маючи приховані проблеми, ви загострюєте і без того складний стан власної шкіри. Наприклад, коли шкіра страждає від демодекозу і ви намагаєтеся забезпечити її живленням і потрібною вологою, використовуючи для цього якісну косметику, часто трапляється диво — замість бажаного ефекту отримуєте протилежний — шкіру сушить ще більше. Але ж ви не здогадуєтеся про свій демодекоз, тому лаєте виробника косметики всілякими словами, залишаючи на його сторінці незадоволений відгук, немов, не відповідають ваші засоби тому, що зазначено виробником.

Сяюча і здорова шкіра — твій особистий USPIX

Кожного дня багато жінок дякують всесвіту за те, що мають купу програм, які допомагають робити чарівні фото свого обличчя — розгладжувати зморшки, видаляти плямки і прищі на шкірі, вирівнювати колір, навіть додавати магічного сяяння. Інші бачать ці фото і тихо заздрять, тому що впевнені — саме так виглядає ваша шкіра в реальному житті. Але нажаль ні. В реальності трішки або зовсім інакше. А якби хотілося, щоб ці дві сторони життя співпадали, і для створення красивих фото не потрібно було використовувати фільтри.

Сяюча і здорова шкіра жінки — пріоритетний напрямок для бренду Uspix. Рецептурі, за якою створюються ці натуральні косметичні засоби понад 100 років. Це живильна косметика, в складі якої немає ефірних масел, парфумованих добавок, косметичних віддушок. Лише живі і живильні компоненти: 

● 40% — ланолінова основа. Її використання обумовлено здатністю функціонально змінювати шкірні жири, зволожувати шкіру шляхом створення захисної плівки, яка не ускладнює природне випаровування вологи з її поверхні. Ланолін має пом'якшувальну дію, усуває лущення, швидко всмоктується і сприяє засвоєнню шкірою інших біологічно активних компонентів.

● 45% — лецитинова основа. Лецитин пом'якшує, зволожує і тонізує шкіру, а також — він сприяє більш глибокому проникненню біологічно активних компонентів у шкіру і має антиоксидантні властивості. 

● 15% — живі наповнювачі — ягоди, фрукти, овочі, трави та фармацевтичні мазі. Таким чином натуральні компоненти надають вітамінну або лікувальну дію, в залежності від вашого вибору і потреб.

Завдяки унікальній рецептурі і використанню якісних натуральних компонентів косметика Uspix найефективніша. Зміни стану шкіри помітні після одного-двох разів використання. Але, виробник зазначає, що при проблемній шкірі, ці зміни можна помітити десь за тиждень.

Чим годувати шкіру?

Як не дивно, але в якості головного джерела живлення для шкіри, фахівці бренду Uspix пропонують живі маски. Саме вони у повному обсязі надають шкірі достатньо вологи, живлення та зміцнення. І саме тому їх створено таким чином, щоб використовувати щоденно, як основний засіб по догляду за шкірою. 

Асортимент масок вражає — фруктові, ягідні, овочеві, шоколадні, із ламінарії, перлин і навіть є нафталанова маска. Тому можна бути впевненою, що підібрати  найкраще для себе ви точно зможете.

Щоденний крем (живильний, зволожуючий) і лосьйон для очищення шкіри, мус для вмивання — все це ви знайдете у бренду Uspix. 

Засоби Uspix гідно конкурують з сучасними косметологічними розробками, включаючи догляд за допомогою ін'єкцій. 

Фішки бренду Uspix

● Виключно натуральні компоненти всіх косметичних засобів.
● Рецептурі понад 100 років.
● Окрім засобів для щоденного догляду, бренд має лінійку лікувальної продукції.
● Має власну лабороторію, завдяки чому може швидко реагувати на потреби клієнта і створювати для нього саме те, що йому потрібно.
● Усі засоби, які ви поклали в «корзину» створюються в день замовлення. Тому можете бути впевнені, що продукт буде свіжим. 
● Дінамічно й швидко реагує на потреби жінок, тому постійно поповнює асортимент продукції. 

Вам захотілося якомога швидше побачити той чарівний результат, який ви отримаєте вже після перших днів застосування косметики Uspix? Робіть замовлення в зручному інтернет-магазині Ланталь: купуйте якість і натуральність за розумною ціною!