Назва INCI Sodium Hyaluronate
Назва традиційна Гіалуронова кислота
Категорія компонента Активи
Застосування Протизапальне, антивікове, зволожувач, регенерація і загоєння шкіри, омолоджує, покращує структуру шкіри
Косметична дія Утримує вологу в шкірі, підвищує рівень її зволоженості і створює прозору захисну плівку
Призначення Антивікове, омолоджуюче, зволоження шкіри, підвищує пружність
Ефективний для типів шкіри або волосся Шкіра, що в'яне, суха шкіра, нормальна шкіра
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Абсолютно безпечний компонент

Гіалуронат натрію являє собою водорозчинну форму натрієвої солі гіалуронової кислоти, природної речовини, яка міститься в різних сполучних тканинах людини і має унікальну здатність утримувати воду.

Гіалуронат натрію може бути отриманий з природних рослинних джерел. У разі ферментації пшеницю ферментують за допомогою специфічних бактерій, потім очищують і осаджують. Цей процес витягує гіалуронат натрію, природно присутній в пшениці.

Оскільки шкіра втрачає вологу як через внутрішні, так і з-за зовнішніх факторів, вона починає проявляти ознаки старіння, такі як лінії, зморшки, провисання і лущення шкіри.

Оскільки гіалуронат натрію є ключовою молекулою, пов'язаної із зволоженням шкіри, очевидно, що існує тісний зв'язок між старінням шкіри і рівнем гіалуроната натрію. Найбільш значною гістохімічною зміною, які спостерігаються при старінні шкіри, є помітне зникнення гіалуроната натрію в епідермісі.

Доведено, що гіалуронат натрію має захисну дію на синтез колагену. Крім того, гіалуронат натрію може допомогти природним чином зменшити ознаки старіння, зменшуючи втрати води в епідермісі, пов'язані з впливом сонця, низькою вологістю та іншими зовнішніми факторами, пов'язаними з сухістю шкіри.

З цим розумінням вчені знайшли спосіб отримати і синтезувати гіалуронат натрію для використання у продуктах по догляду за шкірою, а також в дермальних ін'єкціях.

Гіалуронат натрію допомагає відновити баланс вологи у волоссі і захистити їх від різкого впливу стресорів. Він допомагає стимулювати ріст волосся, відлущувати суху шкіру голови, зміцнювати шкіру, пружність і м'якість, а також підтримувати і зміцнювати слабші пасма.

У косметиці та засобах особистої гігієни цей інгредієнт використовується в основному в складі засобів по догляду за шкірою, губних помад і макіяжу для очей і обличчя, шампунях, антивіковій косметиці.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!