Назва INCI Silica
Назва традиційна Силіка
Категорія компонента Структуроутворювач (загусник), сорбенти, абразиви скраби, наповнювачі (в т.ч. мінеральні), вологозатримуючі агенти, стабілізатор кольору
Застосування Загущувач, гелеутворювач, абразивна речовина, наповнювач, вологозатримуючий компонент, очищуючий засіб, абсорбуючий компонент
Косметична дія Очищуюча
Призначення Очищувач, гелеутворювач, вологозатримуючий компонент
Ефективний для типів шкіри або волосся Для будь-якого типу шкіри, для догляду за зубами і порожниною рота
Походження Синтетичне, допускається використання в натуральній косметиці
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Про кремнезему або кремнії рідко говорять як про незамінний мінерал для добавок, але багато вчених вважають, що саме цей основний інгредієнт в піску дійсно є. Є деякі розбіжності з приводу того, чи потрібен нам діоксид кремнію чи ні, але все більше і більше доказів на користь цього.

Огірки, селера, спаржа, овес, просо, ячмінь, солодка картопля, листова зелень, боби, цибуля-порей і навіть полуниця є відмінними джерелами для кремнезему.

Це один мінерал, який потрібно вивчати набагато ретельніше, але є ще багато досліджень, що натякають на користь для здоров'я прямо під поверхнею. Незважаючи ні на що, це один мінерал, який не можна повністю ігнорувати.

Кремнезем вже давно є доповненням для волосся, шкіри і нігтів. Кремній природним чином міститься в нігтях, що робить їх міцними. Коли наш дієтичний кремнезем виходить з ладу, дефіцит змушує наші нігті рости повільніше і ставати більш ламкими. Те ж саме стосується волосся. Кремнезем також грає роль в підтримці еластичності шкіри і здоров'я колагену.

Кремнезем допомагає формувати будівельні блоки з колагену, важливого білка, який міститься в вашій шкірі, крові, хрящах, м'язах і зв'язках. Колаген необхідний для збереження пружності та еластичності шкіри, а також для забезпечення необхідного захисту і структури органів і суглобів.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!