З 25 років процес оновлення клітин шкіри сповільнюється. Нерегулярне відлущування омертвілих та ороговілих клітин шкіри (корнеоцитів) забиває канали сальних залоз і порушує або перекриває виділення шкірного сала.

Завдання пілінгу усунути мертві частинки, щоб оздоровити та омолодити зовнішній шар шкіри. Ще одна важлива мета пілінгу — стимуляція вироблення еластину і колагену.

Які бувають пілінги?

1.    МЕХАНІЧНИЙ ПІЛІНГ

До цього виду пілінгу відносяться різноманітні скраби, щітки та мочалки. Скрабуючі частинки видаляють омертвілі клітини шкіри, але одночасно травмують її, що призводить до негативних наслідків.

За допомогою масажної щітки від Hillary та антицелюлітного розігріваючого скрабу для тіла Anticellulite Oil Scrub шкіра стає підтягнутою, пружною, рівною і гладкою.

2.    КИСЛОТНИЙ ПІЛІНГ

Кислоти розчиняють шар, який пов’язує клітини епідермісу один з одним. Епідермальні клітини стають слабшими і починають відходити одна від одної, а після певного часу активності — відшаровуватися.
Кислотний пілінг діє напрочуд ефективно. Шліфує поверхню шкіри, звужує пори, зменшує сліди постакне, збільшує синтез колагену на 53%.

Але має протипоказання: гіперчутлива шкіра, вагітність і період лактації.

3.    ⠀ЕНЗИМНИЙ (ФЕРМЕНТНИЙ) ПІЛІНГ

Ензими (ферменти) поглинають білки мертвих клітин, дуже м'яко й ефективно. Ензимний пілінг працює із забитими порами, чорними точками. Поступово лікує різного роду висипання. Стимулює вироблення колагену.

Рекомендуємо скористатися ензимним пілінгом від Sweet Lémon.

Підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. На відміну від інших видів пілінгу майже ніколи не призводить до почервоніння, діє більш м'яко.

Знаючи правила пілінгу і правильно підібравши косметичний засіб, можна надовго продовжити свою молодість і красу.