Якщо ви новачок у терміні «сироватка для обличчя», не турбуйтеся. Все, що вам потрібно знати про сироватку для обличчя, це те, що вони призначені для доставки потужних інгредієнтів до шкіри після очищення і перед зволоженням. Вони проникають у шкіру завдяки високій концентрації активних інгредієнтів. Сироватки особливо ефективні в продовженні молодості шкіри, оскільки вони живлять шкіру. Вони є важливою частиною ефективних протоколів догляду за шкірою.

Хоча кожна сироватка для обличчя має свій особливий склад, серед них є загальні інгредієнти, про які вам потрібно знати, щоб знайти те, що найкраще для вас.

Отже, що містить сироватка для обличчя?

Які інгредієнти повинні бути в сироватці для обличчя

Чому гіалуронова кислота (ГК) входить до складу сироваток для обличчя

ГК - потужний антивіковий інгредієнт багатьох сироваток. Це молекула цукру, яка природно виробляється в організмі, але з віком виробляється менше. З віком здатність організму виробляти пептиди колагену також зменшується. Ця комбінація сприяє меншому зволоженню шкіри. Додавання цієї молекули в сироватку допоможе повернути воду до сухої шкіри. Цей потужний зволожувач є важливою частиною шкіри, що омолоджує, що надає їй сяйва молодості. Він допоможе зробити ваше обличчя більш пружним незалежно від типу шкіри.

Рекомендуємо: Сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою Nishen 30 мл

Як сироватка з вітаміном С допомагає висвітлити шкіру.

Цей вітамін дуже добре працює в тандемі з HA (гіалуроновою кислотою).

  • Це потужний антиоксидант, який бореться із зовнішніми стресами на шкірі та допомагає зробити ваше обличчя яскравішим.
  • Поруч із HA він захищає шкіру від стресів довкілля, збагачуючи шкіру зволожуючим бар'єром.

Ці два інгредієнти разом неймовірно зменшують появу зморшок та тонких ліній. Вітамін С також підтримує поповнення запасів вітаміну Е в організмі.

Рекомендуємо: Сироватка антиоксидантна для всіх типів шкіри Triple Vitamin C Action Biono 30 мл

Ефект ретинолу (вітаміну А) у сироватці

Ретинол (вітамін А) робить шкіру більш пружною та гладкою. Це  інгредієнт для догляду за шкірою широко використовується через те, що він надає свіже сяйво, що бадьорить.

Рекомендуємо: Сироватка для обличчя для чутливої ​​шкіри з вітаміном А та олією бораго Soothing Serum Tink 30 мл

Що робить сироватка із зеленим чаєм

Зелений чай має потужну антиоксидантну активність, сприяючи красивій шкірі. Він очищає шкіру, зменшуючи тимчасове почервоніння, надаючи їй рівного тону і надаючи їй сяючого вигляду. Завдяки фантастичному освітлюючому ефекту його так популярно використовують як активний інгредієнт у сироватці для обличчя.

Рекомендуємо: Гіалуронова сироватка для обличчя тонізуюча Caffeine Lapush 30 мл

Що альфа-гідроксикислоти (AHA) роблять у сироватці для обличчя

AHA чудово відлущують. Вони надають шкірі свіжого та оновленого вигляду, очищають і врівноважують її. Гліколева кислота та молочна кислота є найбільш поширеними типами, що використовуються у засобах догляду за шкірою. Вони є одними з найкращих інгредієнтів сироватки для обличчя, тому що вони залишають по собі здоровий колір обличчя.

Рекомендуємо: Гіалуронова сироватка для обличчя з гліколевою кислотою 5% Glycolic Acid Lapush 30 мл

Як вітамін Е допомагає

Вітамін Е любить шкіру. Він також забезпечує потужну антиоксидантну активність, особливо коли він використовується разом із вітаміном С. Разом вони пробуджують шкіру, сприяючи нестаріючій красі.

Рекомендуємо: Гіалуронова сироватка для обличчя Vitamine C 20% + E Lapush 30 мл

У пошуках найкращої сироватки для вас

От і все. Це основні інгредієнти сироватки для обличчя. Тепер ви знаєте, з чого складається сироватка для обличчя та які інгредієнти мають бути у сироватці для обличчя.