Бажання
Додайте товари в Бажання
Графік роботи:
Замовлення приймаємо 24/7
Працюємо з 09:00 до 18:00

 

Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

У лінійку бренду O.life входить следующии продукція:

  • Крему для тіла
  • Скраби для тіла
  • Гелі для душа

Вам захотілося якомога швидше побачити той чарівний результат, який ви отримаєте вже після перших днів застосування косметики O.Life? Робіть замовлення в зручному інтернет-магазині Ланталь: купуйте якість і натуральність за розумною ціною!

Молодий український бренд O.life за нетривалий період свого існування полюбився багатьом жінкам. Головна цьому причина - використання рослинних і натуральних компонентів при виробництві косметики для волосся і тіла.

У перекладі з англійської найменування бренду трактується як органічне життя (organic life). Засновники компанії незмінно дотримуються принципів використання натуральних компонентів при створенні своєї продукціі. 

Головна мета Organic Life - піклуватися і оберігати красу! У складах косметики використані цінні масла арганії та морінгі, протеїни тропічного дерева, вітаміни, жирні кислоти. Безсульфатна косметика береже вашу шкіру і волосся, повертає їм природну красу. 

Вам захотілося якомога швидше побачити той чарівний результат, який ви отримаєте вже після перших днів застосування косметики Organic Life? Робіть замовлення в зручному інтернет-магазині Ланталь: купуйте якість і натуральність за розумною ціною!
 

Розгорнути
Вгору