Попит на натуральні інгредієнти у косметичному секторі зростає. Збільшення обізнаності споживачів про натуральну косметику і бажання косметичних компаній замінити синтетичні інгредієнти натуральними варіантами є основними рушійними силами цього росту. 
 
Останнім часом на українському ринку косметики з'являється все більше нових брендів натуральної та органічної косметики. В цій статті хочемо детальніше розповісти про нові відкриття в б'юті індустрії.
 

1. MIXTURA

Mixtura – молодий бренд з України, який спеціалізується на натуральній косметиці та милі ручної роботи. Продукція Mixtura виготовлена з натуральных сертифікованих компонентів, не містить парабенів, лаурилсульфатів, синтетичних барвників та ароматизаторів. Косметика не тестується на тваринах. В основі кожного засобу – природні екстракти й олії. 

2. Love&Loss

Love&Loss - це український бренд біосумісної доглядової косметики для обличчя, тіла та волосся. Спеціалісти бренди обирають лише натуральні компоненти для засобів. Всі потенційно шкідливі для людини та навколишнього середовища компоненти зведені до мінімуму, таким чином бренд піклується про споживача і дбайливо ставиться до природи!

Також Love&Loss переконані, що жоден крем не вартий чийогось життя, тому вони категорично проти тестування косметики на тваринах. Всі засоби тестуються в лабораторіях іншими прогресивними методами. Косметика не містить парабенів, силіконів, мінеральних олій та інших агресивних компонентів.

3. Gomash

Gomash — український бренд догляду за шкірою, заснований і керований Марією Гончар. Гомаш має дев'ять продуктів для обличчя і крем для рук. Покупці можуть знайти ефективні засоби для догляду за проблемною, комбінованою, жирною та сухою шкірою. У лінії використовуються натуральні інгредієнти, у тому числі рідкісні олії, підібрані спеціально для кожного типу шкіри. Аромати продуктів освіжають та піднімають настрій. Gomash вже має багато клієнтів та отримав позитивні відгуки та коментарі.

4. EVO derm

Якщо вас цікавить українська натуральна косметика, то час знайомитися з брендом EVO derm. Компанія створює косметику за доволі простим та водночас важливим принципом: не порушувати природні захисні функції шкіри, а допомагати підтримувати гідро-ліпідний баланс. Наразі цей підхід вважається прогресивним і відповідає останнім дослідженням в галузі корнеотерапії.

EVO derm використовує гідролати, натуральні рослинні олії, відвари, кислоти та інші компоненти рослинного походження, тож це веган френдлі українська натуральна косметика (бренд зазначає, що є двійко товарів з додаванням бджолиного віску, але про це вказано в описі).

5. PURITY

PURITY - виробник натуральної косметики в Україні. Асортимент включає в себе широкий вибір засобів для догляду за обличчям, волоссям, тілом.  Одним з діючих компонентів косметики Purity є ефірні олії високої якості (ефірну олію лаванди бренд виготовляє власноручно на лавандовій еко-фермі Purity).

6. ED Cosmetics

ED Cosmetics – український бренд сучасної косметики з власним виробництвом. Дбаючи про ваше здоров'я та безпеку, ED Cosmetics зменшив термін придатності косметики, щоб ніколи не мати справи зі складовими, які можуть порушити ліпідний шар вашої шкіри. Тут ви ніколи не зустрінете агресивні ПАР, парабени, силікон, барвники та інші небезпечні складові.

7. Sue

Косметика Sue –  це абсолютно унікальний косметичний бренд. Вона ГАРАНТОВАНО вирішує ряд проблем шкіри обличчя, а не просто маскує їх чи створює візуальний ефект. Косметика Sue не тестується на тваринах, має сертифікати МОЗ України. У Sue лише натуральні, екологічні та безпечні складники рослинного походження.

8. ЯКА

"Яка" - популярний український бренд косметики з натуральних природних компонентів. На даний момент фірма є одним із найбільших виробників органічних косметичних препаратів у рамках країни.

Це один із найпопулярніших українських виробників «живої» косметики з багатим натуральним складом та унікальними рецептами. Склад косметики повністю натуральний, навіть упаковка виготовлена з екологічного матеріалу природного походження.

 

З якими вищеперерахованими брендами Ви вже знайомі? І можливо є якісь бренди, які ми пропустили, і Ви бажаєте бачити їх у нас на сайті?