Назва INCI Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract
Назва традиційна Екстракт ламінарії
Категорія компонента Рослинні екстракти, структуроутворювач (загусник), емульгатори, ароматична речовина, кондиціонери для шкіри
Застосування Екстракт ламінарії знайшов застосування в лікувальних цілях, ароматерапії, декоративній і антивіковій косметиці
Косметична дія Антицелюліт, живлення шкіри, зволоження шкіри, антиоксидантна, очищає, стимулює мікроциркуляцію, антисептична
Призначення Згладжує шкіру, відновлює шкіру після акне
Ефективний для типів шкіри або волосся Для будь-якого типу шкіри, для губ, для шкіри навколо очей, для догляду за зубами і порожниною рота
Походження Натуральное
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Морські водорості, які ростуть в достатку в наших океанах, є природним джерелом амінокислот, вітамінів і мінералів, з антивіковими і протизапальними властивостями, які допомагають вилікувати шкіру.

Водорості бувають різних варіацій, і переваги кожного виду по-своєму унікальні. Існує три основних категорії водоростей: зелені, коричневі і червоні. Різниця між ними полягає в пігментації їх шкіри, яка дає їм унікальні, природні здібності зволожувати і відновлювати вашу шкіру.

Ці переваги включають:

• Зволоження - морські водорості повні зволожувачів, які вбирають вологу з навколишнього середовища, і вітаміну Е, також відмінно підходить для зволоження шкіри.

• Шкіра, яка виглядає молодо - амінокислоти в морських водоростях допомагають вашій шкірі стати більш пружною, розгладжує тонкі лінії завдяки своїм антивіковим властивостями.

• Лікує акне, розацеа і проблеми з чутливою шкірою - природні мінерали, що містяться в морських водоростях, в тому числі омега, цинк і магній, створюють бар'єр для захисту шкіри від суворої погоди (або надмірно сухого середовища), допомагаючи при цьому вилікувати шкіру від будь-яких інфекцій.

• Рівномірне пігментація шкіри - антиоксиданти, які містять вітаміни B і C, допомагають вилікувати шкіру і очистити пігментацію, яка з'явилася після занадто довгого впливу сонячних променів.

Можливо, ви дізналися кілька інгредієнтів в ваших засобах по догляду за шкірою, з якими ви не знайомі, і поцікавилися, що вони там роблять. Вони походять з морських водоростей, знайдених в наших океанах, і вони несуть багато користі для здоров'я для нашої шкіри і тіла.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!