Третій рік поспіль косметика SATIVA стає "Кращим виробником косметики в Республіці Білорусь" за версією "Премії №1" - найавторитетнішої галузевої премії в країні і серед голосуючих покупців: 50.000 людей, що беруть участь в голосуванні, 50 експертів, 100 номінацій і кілька тисяч учасників. Спробуйте самі цю косметику і вирішіть, на скільки всі ці люди були праві!

Косметичний бренд SATIVA з'явився в Білорусі в 2014 році і зайняв особливу унікальну нішу - органічна космецевтика для догляду за обличчям та тілом. Рецептури цієї косметики містять тільки найкращі олії, екстракти, гідролати, бактеріальні ферменти і натуральні антивікові активи, що підтверджує міжнародний екологічний сертифікат COSMOS.

Унікальні формули власної розробки допоможуть шкірі будь-якого віку і стану стати, в першу чергу, здоровою - нормалізувати обмінні процеси, порушені неправильним доглядом, міським смогом і стресом. А красивою і сяючою шкіра стане сама.

Косметика прекрасно працює з такими складними станами шкіри, як розацеа, гіпереактивність, акне і сильне зневоднення. Експертна європейський сертифікат ICADA підтверджує ефективність бренду і його право називатися космецевтикою.