Коли краще їхати відпочивати в Єгипет, хвилює кожного, хто збирається відвідати цю країну. Курорти Червоного моря хороші тим, що провести відпустку можна в будь-який час. Деякі літні місяці все ж не варто вибирати - дуже душно і спекотно. Обрати тури в Єгипет можно на https://hittravel.com.ua/tury-po-krayinah/yegypet/

В Єгипті всього два сезони: прохолодний - з листопада по кінець березня, жаркий - з квітня до жовтня. Давайте розглянемо особливості погоди, а також вартість відпочинку по кожному місяцю, щоб розібратися, коли варто їхати відпочивати до Єгипту.

Якщо ви плануєте їхати в Єгипет взимку - зупиніть свій вибір на курортах узбережжя Червоного моря. Вечірньої пори для прогулянок і після купання не зайвим буде взяти легкі теплі речі.

Грудень. З самого початку місяця по 20 число - це період міжсезоння, коли ціни дуже низькі, а готелі заповнені наполовину. Море в цей час тепле, вдень повітря прогрівається до 28 ° С. Із зимових місяці грудні найкращий місяць, щоб їхати до Єгипту. Але з 20 грудня на новорічні свята туристи починають заповнювати готелі, відповідно, вартість відпочинку стає високою.

Січень. Найхолодніший місяць, але море ще не охололо, температура морської води 22 ° С. Повітря прогрівається до 25 ° С, буває до 29 ° С, ввечері температура може опуститися до 15 ° С. Незважаючи на те, що спеки не буде, ви все одно добре відпочинете і встигнете засмагнути. Плюсом відпочинку в Єгипті в січні можна відзначити невелику кількість туристів, а в період з 10 по 20 число - найдорожчі путівки в році.

Лютий. Якщо ви не можете визначитися, коли краще їхати в Єгипет - не варто вибирати цей час для відпочинку, оскільки він найхолодніший в році. Ціни трохи вище в порівнянні з січнем, але все одно невисокі. У лютому вода в Червоному морі найхолодніша, але росіяни купаються. Увечері стає прохолодно.

Березень. В цей час з пустелі починає дути жаркий вітер - «хасмін», що приносить із собою хмари піску. Ціни піднімаються з кожним тижнем, стає вище і температура. Правда, після двох найхолодніших місяців вода в морі остаточно остигає і за перші теплі деньки не встигає прогрітися.

Найкращий час їхати в Єгипет - весна і осінь.

Квітень. Стає остаточно тепло, повітря прогрівається до 30-32 ° С, море з кожним днем ​​стає все тепліше. Занадто низьких цін не варто чекати - туристи починають підтягуватися.

Травень. Ідеальний час для поїздки. Погода тепла, немає виснажливої ​​спеки. Але на перші числа припадають арабські канікули, в готелях стає мало місць. Як наслідок - майже найвищі ціни, іноді навіть вище в порівнянні з новорічними святами. У другій половині травня вартість відпочинку повертається на квітневий рівень.

Літо в Єгипті сухе, спекотне, зима м'яка, повітря досить вологий. У міру віддалення вглиб країни, температура і сухість повітря збільшується. Стають все більш значними добові коливання температури, причому в пустелі вдень температура досягає 60 ° С, вночі може опуститися до нуля.

Червень. В цей час падає попит, що викликано відкриттям сезону на Середземноморських курортах. У червні стає досить жарко, зате ціни, особливо після двадцятих чисел, дуже низькі.

Липень серпень. У ці два місяці краще не їхати до Єгипту, оскільки стоїть нестерпна спека. Засмагати потрібно вранці до 11 годин і після обіду, інакше згоріти можна за півгодини. Середньодобова температура липня і серпня досягає 38 ° С.

Вересень. Чудова погода для відпочинку, жарко, але цілком терпимо. Вода в морі дуже тепла, а ціни на путівки досить низькі.

Жовтень листопад. Кращий час, щоб їхати до Єгипту. Оптимальна температура води і повітря. Правда, вартість турів починає рости з кожним тижнем, оскільки на європейських морських курортах сезон закінчується. У перший тиждень листопада через свята підскакує вартість путівок, потім до кінця місяця тримається середній рівень цін.

Особливістю клімату Єгипту є вітру, що спостерігаються майже цілий рік. Постійний вітер на березі моря створює відчуття приємної прохолоди, але ніяк не робить слабкіше сонячні промені. Не забувайте захищати свою шкіру.

Туристичні сезони в Єгипті

Погода істотно змінюється протягом 12 місяців, формуючи 4 туристичних сезону Єгипту. В цілому, вони збігаються з порами року, тому і звуться «зимовим», «весняним», «літнім» і «осіннім» сезонами.

• Зимовий сезон - на нього припадають різдвяні і новорічні канікули, тому зима - час, коли готелі Єгипту заповнені. Від спеки не залишається і сліду, температура води в Червоному морі і повітря вдень піднімається до 20 ° C і 22 ° C відповідно. А ввечері і зовсім бувають похолодання до 15 ° C.

Весняний сезон - відмінний період для поїздки на море в Єгипет. З березня по кінець травня вода поступово прогрівається з 24 ° C до 27 ° C, повітря холодніше 25-30 ° C майже не спостерігається. Вкрай стрімко ростуть ціни на готелі, їх пік припадає на травневі свята. Так що поїздку до Єгипту навесні краще планувати заздалегідь.

• Літній сезон - майже цілодобова спека, прохолоди не буває навіть в нічний час доби. Особливо нестерпно перебувати на сонці в липні і серпні - повітря регулярно прогрівається до 40 ° C і вище. Зате і вартість путівок найдешевша - готелі заповнені набагато менше, ніж наполовину.

• Осінній сезон - відмінний час для відпустки. Уже з вересня починається помітне «похолодання», сорокаградусна спека - рідкість. При цьому морі не остигає нижче 25 ° C аж до кінця листопада. На жаль, і вартість поїздки зростає, особливо в листопаді, коли закінчується пляжний сезон в Середземномор'ї.

Туристичний сезон в Єгипті вважається відкритим круглий рік, чим не може похвалитися жоден європейський курорт