Назва INCI Glutamic Acid
Назва традиційна Глутамінова кислота
Категорія компонента Кондиціонери для волосся, антистатики, антиоксиданти, вологоутримуючий агент, ароматична речовина, кондиціонер для шкіри утримуючий вологу
Застосування Пом'якшувальний, зволожуючий і кондиціонуючий шкіру компонент, зволожувач, релаксант
Косметична дія Покращує колір і рельєф шкіри, має оздоровлюючий ефект
Призначення Антиоксидантне, захищає волосся, кондиціонує волосся, антивікова косметика
Ефективний для типів шкіри або волосся Жирна шкіра, чутлива шкіра, шкіра вік, шкіра, що в'яне, комбінована шкіра, суха шкіра, нормальна шкіра, для будь-якого типу шкіри, для шкіри тіла, проблемна шкіра, нормальне волосся, сухе волосся, жирне волосся, змішане волосся, для нігтів, зневоднена шкіра, для губ
Походження Синтетичне, допускається використання в натуральній косметиці
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Глутамінова кислота – це маленька молекула і незамінна амінокислота (наш організм може її синтезувати). Глутамін є потужним і ефективним засобом для догляду за шкірою. Він допомагає освітлити шкіру і зменшити темні плями, зміцнюючи шкіру і збільшуючи вироблення колагену.

Глутамінова кислоти (як і інші амінокислоти) – це зволожуючий агент для шкіри. Вона також впливає на відновлення шкірного бар'єру. Глутамін допомагає клітинам шкіри функціонувати оптимально для гладкої, сяючою, здорової шкіри. Крім того, науково доведено, що глутамін грає важливу роль в зростанні клітин фібробластів.
 

Колаген – це білок, який надає шкірі молодість, і він становить 75% нашої шкіри. У міру старіння кількість виробленого нами колагену починає зменшуватися, і тому розпад колагену і вплив на шкіру шкідливого ультрафіолетового випромінювання сонця призводить до утворення зморшок і в'ялої шкірі.

Цей білок використовується в якості будівельних блоків, щоб допомогти волоссю рости, відновлювати шкіру і виробляти гормони, хрящі і тканини.
 

Глутамін допомагає справитися із ефектами старіння, значно збільшуючи вироблення колагену в шкірі усуваючи ефекти старіння, відновлюючи природний тон шкіри і вирівнюючи текстуру. Глутамін також сприяє виробленню антиоксидантів в організмі.

У здорової людини організм контролює кількість глутамінової кислоти, яку вона отримує з білка. Надлишок глутамінової кислоти не накопичується організмом, запобігаючи токсичність. Використовувана таким чином, глутамінова кислота з харчового білка – нешкідлива.
 

Глутамінова кислота використовується в багатьох косметичних засобах:

• Гелі для душа;
• Шампуні;
• Засоби по догляду за проблемною шкірою;
• Зволожуюча косметика;
• Антивікова косметика.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!