Назва INCI Daucus Carota Sativa Essential Seed Oil
Назва традиційна Ефірна олія насіння моркви
Категорія компонента Ефірні олії, парфумерні інгредієнти, кондиціонери для шкіри
Застосування Вважається, що це ідеальна олія для втомленої, зрілої, в'ялої і в'янучої шкіри
Косметична дія Антивікова, захисна функція, омолоджуюча, живлення шкіри, стимулює ріст волосся
Призначення Проникаючи досить глибоко, стимулюючи оновлення і роботу залоз, сприяє розгладженню рельєфу, підвищенню еластичності епідермісу і надає загальний антивіковий ефект
Ефективний для типів шкіри або волосся Чутлива шкіра, комбінована шкіра, суха шкіра, нормальна шкіра, для шкіри тіла, зневоднена шкіра
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Морквяна олія - ​​це ефірна олія, витягнута з насіння рослини Daucus carota, яка використовується в основному для ароматерапії. Він володіє теплим, землистим ароматом і, як вважають, пропонує безліч переваг для здоров'я, включаючи зменшення стресу і занепокоєння. При додаванні в олію-носій або кремову емульсію олія насіння моркви має антимікробні, антиоксидантні та протизапальні властивості, які можуть поліпшити здоров'я шкіри і навіть запобігти старіння.

Ароматерапія включає вдихання ефірних олій для поліпшення вашого психологічного або фізичного здоров'я і благополуччя. Олії можна вдихати безпосередньо, розпорошувати в повітря за допомогою дифузора або наносити на шкіру.

Олія з насіння моркви стало популярним інгредієнтом в багатьох косметичних продуктах. Його популярність зростає завдяки дослідженням, що передбачає, що він має безліч корисних для шкіри властивостей.

Дослідження, проведене в 2016 році в Португалії, показало, що олія насіння моркви володіє потужними антибактеріальними властивостями і здатне пригнічувати ріст стафілококових, стрептококових і лістеріальних бактерій. Цей ефект був в основному пов'язаний з хімічною речовиною під назвою альфа-пінен, який здатний вбивати бактерії, не пошкоджуючи нижележащие клітини шкіри.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!