Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
Замовлення приймаємо 24/7
Працюємо з 09:00 до 18:00

 

Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Натуральна косметика Cryo Cosmetics

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ТМ Cryo Cosmetics створена в 2013 році, як українська компанія, в якій зосереджені всі технологічні можливості низькотемпературної переробки рослинної сировини.

Важливо відзначити, що переробка сировини, за цими інноваційними технологіями, відбувається при низьких температурах, що не перевищують нуля градусів, що і є їх основною і незаперечною перевагою. При цьому, не відбувається руйнування вітамінів, амінокислот, білкових з'єднань, окислення, пігментації, видалення з сировини ароматизованих вуглеводів, жирних кислот і т.д. Таким чином, сировина зберігає всі цінні якості вихідного продукту, що, практично, недосяжно при використанні будь-яких інших, відомих, на сьогоднішній день, способах переробки рослинної сировини.

Саме цей фактор - максимальне збереження вихідних властивостей рослинної сировини - і є основним технологічною перевагою бренду Cryo Cosmetics.

Компанія володіє цілим спектром криогенного обладнання, що дозволяє здійснювати наступні технологічні процеси: сушка сублімації вихідної сировини, його кріо подрібнення і кріо екстракція рослинних масел.

Розвиток компанії відбувається за 2-ма напрямками. Перше - низькотемпературна екстракція масел (Кріо-біо-активні масла) і друге - розробка і виробництво на їх основі натуральної косметики по догляду за волоссям та шкірою.

Унікальність натуральної косметики ТМ "Cryo Cosmetics" полягає перш за все в тому, що всі косметичні продукти створені на основі натуральних кріо-біо-активних масел, вироблених за низькотемпературним технологіям. Кріо-біо-активні масла зберігають весь спектр біологічно-активних речовин (БАР), закладених природою в рослинах, з яких ці масла екстрагованих і, перебуваючи в складі косметичних продуктів, надають їм весь спектр корисних властивостей відповідних рослин.

При цьому, технологія Cryo Cosmetics дозволяє отримувати масла з рослин з дуже низькою олійністю, аж до десятих і сотих часток відсотка, де вже не працюють практично всі, нині поширені технології екстракції масел і, відповідно, екстрагувати масла з дуже цінних і екзотичних рослин.

Кріо-біо-активні масла, також, формують і натуральну ароматику косметичних продуктів бренду. У той час, як інша косметика пахне або «косметикою», або має слідкувати-фруктовий аромат ароматів, які використовуються для імітації запахів, натуральна косметика ТМ «Cryo Cosmetics» пахне так, як пахнуть трави, з яких отримані масла, що входять до її складу.

ТМ Cryo Cosmetics не використовує барвники для імітації кольору в продуктах.

Кріо-біо-активні масла самі мають природними квітами рослинної сировини, з якого вони були отримані та надають ці кольори відповідним косметичним продуктам, створеним на їх основі.

У підсумку, фахівці Cryo Cosmetics створили цілу лінію косметики на основі натуральних компонентів, збагачених унікальними маслами, ароматика і корисні властивості яких максимально зближують з природою і дарують незабутні відчуття від їх використання!

Незайвим, також, буде підкреслити, що Cryo Cosmetics не містить в своїх продуктах Лаурилсульфат / Лауретсульфат натрію (SLS, SLES), Пропіленгліколь, Парабени (Метилпарабен, Етілпарабен, пропілпарабен, Бутилпарабен), Формальдегіди (Діазодініл сечовина, імідазолідиніл сечовина), мінеральні масла, і, як уже говорилося вище, барвники та ароматизатори.

Вам захотілося якомога швидше побачити той чарівний результат, який ви отримаєте вже після перших днів застосування косметики Cryo Cosmetics? Швидше робіть замовлення в зручному інтернет-магазині натуральної косметики Ланталь: купуйте якість і натуральність за розумною ціною!

Розгорнути
Вгору