Назва INCI Color Pigments
Назва традиційна Пігменти
Категорія компонента Барвники
Застосування Застосовується у виробництві декоративній косметики і додання кольору продуктам, наприклад тіням, тональних кремів, помадам
Косметична дія Забарвлює косметичний продукт
Призначення Барвник
Ефективний для типів шкіри або волосся Для будь-якого типу шкіри
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Засоби по догляду за шкірою з використанням натуральних барвників штурмом захоплюють ринок. На відміну від звичайних продуктів, кустарні виробники органічної косметики пишаються своїми барвистими бальзамами і лосьйонами. Колір в їх продуктах не залежить від синтетичних барвників, що імітують зелений колір яблука або рожевий колір вишні. Замість цього їх забарвлення відбувається з натуральних олій і рослинних екстрактів, повних натуральних барвників, які зазвичай безсовісно видаляються розробниками рецептур і хіміками.

Хоча основна галузь промисловості розглядає барвник як інгредієнт, який додається до складу в невеликих кількостях для додання кольору, ми розширили визначення натуральних барвників в нашій статті, включивши в нього будь інгредієнт, який додається в будь-якій кількості і надає колір.

Природний колір, властивий продукту, свідчить про його справжності. Зелень олії авокадо, помаранчева олія буріті або пурпурний екстракт бузини - все це ознаки того, що ваші інгредієнти багаті цінними інгредієнтами для догляду за шкірою, такими як бета-каротин або поліфеноли.