Зволоження шкіри обличчя є обов'язковим щоденним ритуалом.

Гладка, ніжна, пружна шкіра обличчя, що випромінює свіжість і природне сяйво, просто не може бути такою, без правильного зволоження. Це перша та головна причина, яка пояснює, навіщо зволожувати шкіру.

Ось ще кілька причин:

-Боротьба із передчасними віковими змінами. Якщо регулярно використовувати засоби з гіалуроновою кислотою, активне зволоження гарантоване. Це, у свою чергу, запобігає ранньому виникненню зморшок, а у вже наявних зменшує виразність;
-Підвищення захисної функції. Щоденне зволоження шкіри обличчя сприяє відновленню та зміцненню захисного гідроліпідного бар'єру. Це така шкірна ділянка, яка нівелює згубний вплив різних зовнішніх та внутрішніх факторів.

 

Потрібно зволожувати шкіру всіх типів!

Є думка, що зволожуючі засоби для жирної шкіри не потрібні, тільки для сухої, ну максимум іноді для нормальної. Але з'ясовано, що зневоднення – не синонім сухості. Доцільність зволоження не залежить від стану, типу, віку та інших факторів. Воно актуальне у будь-якому випадку. Зневодненою з різних причин може стати будь-яка шкіра. І суху, нормальну, комбіновану та жирну шкіру потрібно зволожувати, причому у будь-якому віці.

Поширена хибна думка – не зволожувати жирну шкіру, а навпаки активно її підсушувати. Цей вкрай хибний підхід лише посилює ситуацію.

Зволоження обличчя – важлива умова його привабливості. Регулярно і правильно потрібно дбати про кожен тип шкіри, щоб вона випромінювала здоров'я і не завдавала зайвого клопоту.

 

Чим зволожувати шкіру обличчя?
У наш час не складно знайти потрібну доглядову косметику. Кому достатньо одного засобу, іншим може знадобитися комбінація з кількох. На сайті Ланталь ви знайдете різні креми, гелі, сироватки, олії, маски, флюїди… Потрібно вирішити, що підійде саме вам.

 

Як вибрати засіб для зволоження шкіри?
Якщо ви вирішите підбирати зволожуючу косметику самостійно, щоб отримати в результаті застосування максимальний ефект, врахуйте такі моменти:

-тип шкіри;
-активні інгредієнти косметичної продукції;
-відповідний час роботи засобу (денний або нічний);


Зволоження шкіри обличчя - зовсім не дрібниця, як, можливо, ви думали спочатку. Зволожувати необхідно шкіру всіх типів, кожного – зі своїми особливостями, застосовуючи відповідну у кожному конкретному випадку зволожуючу косметику. На актуальність застосування косметичних засобів для зволоження такий фактор, як сезонність, не впливає. Просто, залежно від пори року, необхідно підбирати відповідний догляд.