Чоловіки не схильні до скрупульозного вибору косметики, якою вони миють своє волосся або наносять на обличчя. Найчастіше вони купують флакончики з яскравою упаковкою або ж перші-ліпші баночки. Косметика, яка створена для жінок, зовсім не підходить потребам чоловічого волосся і шкіри. Тому чоловікам необхідно запастися власним арсеналом засобів догляду. Давайте розберемося чому.

Шкіра чоловіків жирніше

У чоловіків сальні залози функціонують інтенсивніше, ніж у представниць слабкої статі. Саме тому на поверхні шкіри залишається багато сала, яке закупорює пори і сприяє формуванню вугрів. Ситуацію погіршує нехтування очищувальних засобів. У кращому випадку представники сильної статі вмиваються милом, а в гіршому - лише водою. Вода не справляється з видаленням жиру, а мило сильно пересушує шкіру.

Шкіра представників сильної статі довше залишається молодою

Якщо у жінок перші зморшки з'являються в 25, то у чоловіків вони проявляються не раніше 35-40 років. А все тому що в шкірі чоловіків міститься більше колагену. Даний елемент дозволяє представникам чоловічої статі довше виглядати молодо і зберігати шкіру підтягнутою. Але з роками зміст колагену в клітинах епідермісу зменшується. Це значно впливає на стан шкіри - вона позбавляється колишньої гладкості і пружності.

Найчастіше у чоловіків комбінована шкіра

У жінок найпоширеніший сухий і жирний тип шкіри, а у чоловіків - комбінований. В області підборіддя, носа і чола їх шкіра жирна, а на скронях і щоках - суха. Засоби, створені спеціально для представників сильної статі, враховують характерні особливості їх шкіри.

У чоловіків часто з'являється лупа

Чоловіки частіше стикаються з лупою, так як шкіра голови у них більш жирна, ніж у жінок. Протистояти її появі і очищати шкіру голови від шкірного сала допомагають косметичні засоби з додаванням трав.