Сироватки з вітаміном С безпечні, ефективні і необхідні і для жирної шкіри. Читайте далі, щоб дізнатися, як вибрати кращу сироватку для нашого типу шкіри і як її застосовувати.

Коли справа доходить до популярних тенденцій догляду за шкірою в 2021 році, сироватка з вітаміном С, безсумнівно, знаходиться на вершині списку. Ви можете знайти на ринку ряд продуктів з вітаміном С, в тому числі сироватки. Але чому засоби по догляду за шкірою з вітаміном С стають все більш популярними? Чому ми повинні додавати вітамін С в наш режим догляду за шкірою? Як слід застосовувати сироватку з вітаміном С?

Чому ми повинні включати вітамін С в режим догляду за шкірою?

Вітамін С - потужний антиоксидант, який необхідний для догляду за шкірою. Він допомагає зменшити пігментацію, освітлює обличчя, зменшує появу темних кіл, сприяє виробленню колагену, запобігає пошкодженню від сонця. Він має антиоксидантні властивості і діє як щит від забруднення і агресорів навколишнього середовища.

Сироватка з вітаміном С є невід'ємною частиною режиму догляду за шкірою, тому що вона дуже ефективна в зменшенні пігментації і сонячних променів (УФ-А / В, ІК і синє світло). Вона уповільнює процеси старіння за рахунок стимуляції колагену і захисту ДНК, тим самим покращуючи тон, еластичність і шорсткість шкіри.

Рекомендуємо:

1. Гіалуронова сироватка для обличчя Vitamine C 20% + E Lapush 30 мл

2. Сироватка для обличчя нічна з вітаміном С Laidbare 30 мл

3. Сонцезахисна зволожуюча сироватка з вітаміном С SPF30 Sunscreen moisturier serum Vitamin C SPF3 Hillary 30 мл

Чи слід людям з жирною шкірою також використовувати сироватку з вітаміном С?

Так, сироватки з вітаміном С абсолютно безпечні, ефективні і необхідні і для жирної шкіри. За словами експертів, сироватки з вітаміном С мають багато переваг для людей з жирною шкірою. При застосуванні вітамін С підтримує ліпідний бар'єр шкіри і збільшує утримання вологи, крім інших переваг, згаданих вище.

Як вибрати кращу сироватку для вашої шкіри

Сироватка з вітаміном С повинна містити L аскорбінову кислоту в якості основного інгредієнта. Інші комбінації з вітаміном Е і феруловою кислотою підсилюють ефект і підвищують ефективність сироватки. Ідеальна концентрація становить близько 10-20%. Більше 20% може викликати подразнення шкіри.

Вибір сироватки повинен залежати від вашого типу шкіри і існуючого режиму догляду за шкірою. Її не слід поєднувати з іншими сироватками, такими як ретинол, AHA або BHA. Для отримання додаткових переваг сироватки з вітаміном C можна комбінувати з ферруловою кислотою і вітаміном E для досягнення кращих результатів. Обговоріть зі своїм косметологом і дотримуйтеся порад для досягнення найкращих результатів.

Як застосовувати сироватку з вітаміном С

Практичне правило - очищати, тонізувати, наносити сироватку з вітаміном С, а потім зволожувати.

Вітамін С дуже нестабільний, тому упаковка дуже важлива. Він розкладається під впливом повітря, тепла і світла. Тому фахівці відзначили, що його потрібно зберігати в темному тонованому склі з піпеткою або в тубах.

 

А ви застосовуєте в щоденному догляді продукти з вітаміном С? Діліться своїми враженнями в коментарях.