Назва INCI Caprrylic/Capric Triglycerides
Назва традиційна Тріглецеріди кокосової олії
Категорія компонента Базові рослинні олії
Застосування Є натуральним пом'якшувачем шкіри, не залишає відчуття жирності на шкірі. Покращує сенсорні характеристики косметичного продукту. Є ефективним розчинником
Косметична дія Захисна функція, зволоження шкіри
Призначення Пом'якшувач, зволожувач, розчинник
Ефективний для типів шкіри або волосся Жирна шкіра, чутлива шкіра, шкіра повік, комбінована шкіра, нормальна шкіра, для будь-якого типу шкіри, проблемна шкіра
Походження Натуральне
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Каприловий / каприновий тригліцерид являє собою маслянисту рідину, виготовлену з пальмового ядра або кокосової олії. Це складний ефір, що складається з каприлової і капринової жирних кислот, приєднаних до гліцериновому остову.

Каприлові/капринові тригліцериди іноді помилково називають фракціонованим кокосовою олією, яка аналогічно за складом, але зазвичай відноситься до кокосової олії, у якого видалені тригліцериди з більш довгим ланцюгом.

Каприловий/каприновий триглицерид створює бар'єр на поверхні шкіри, який допомагає зменшити сухість шкіри, зменшуючи втрату вологи. Його масляниста текстура допомагає згущувати і забезпечує слизькість, яка допомагає легко наносити наші лосьйони і дезодоранти природної сили і залишає нежирний слід після дотику.

Антиоксиданти допомагають нейтралізувати токсини, з якими ви щодня стикаєтеся в своєму середовищі. Антиоксиданти зупиняють ланцюгову реакцію, яка називається окисленням, яка може привести до старіння шкіри і негативно вплинути на організм.

Каприловий триглицерид сповнений антиоксидантів, які допомагають зберегти вашу шкіру і допомогти вам почувати себе молодше.

Цей інгредієнт можна знайти в таких продуктах: зволожуючі креми для обличчя, антивікові сироватки, сонцезахисні засоби, креми для очей

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!