Назва INCI Calcium Carbonate
Назва традиційна Кальцію карбонат
Категорія компонента Стабілізатори кислотності (PH), пігменти, барвники, абразиви скраби, наповнювачі (в т.ч. мінеральні), засоби по догляду за порожниною рота, стабілізатор кольору
Застосування Використовується в косметиці в якості засобу для чищення, стабілізатора кольору або кислотності продукту
Косметична дія Очищуюча
Призначення Матуюче, загущуюче, очищуюче, відбілююче
Ефективний для типів шкіри або волосся Для будь-якого типу шкіри, для шкіри тіла, для догляду за зубами і порожниною рота
Походження Синтетичне, допускається використання в натуральній косметиці
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Мінеральний кальцій відомий своєю ключовою роллю в здоров'я кісток, зубів і органів тіла, включаючи шкіру, де він регулює багато функцій шкіри. Велика частина кальцію в шкірі міститься в самому зовнішньому шарі шкіри (епідермісі), де було продемонстровано, що він відіграє важливу роль у відновленні бар'єрної функції і гомеостазі шкіри (процес самовідновлення, при якому кількість клітинних поділів в шкірі компенсується кількість втрачених клітин). В епідермісі кератиноцити по-різному потребують концентраціях кальцію.

Незважаючи на постійне оновлення епідермісу (майже кожні 60 днів епідерміс повністю оновлюється, замінюючи більше 80 мільярдів кератиноцитів в організмі середньої дорослої людини), наша шкіра в кінцевому підсумку поступається старіння, оскільки швидкість обороту кератиноцитів різко сповільнюється. Старіння пов'язане з тонкою епідермісу, еластоз, втратою меланоцитів, пов'язаної з підвищеною блідістю шкіри і зниженням бар'єрної функції.

Оскільки диференціація кератиноцитів строго залежить від кальцію, кальцій також грає важливу роль в старіючому епідермісі. Нещодавно було показано, що епідермальний градієнт кальцію в шкірі, який сприяє проліферації кератиноцитів і дозволяє їх диференціювання, втрачається в процесі старіння шкіри.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!