Назва INCI Bentonite
Назва традиційна Бентоніт
Категорія компонента Структуроутворювач (загусник), сорбенти, пігменти, барвники, глини, наповнювачі (в т.ч. мінеральні), стабілізатори емульсії, стабілізатори в'язкості
Застосування Використовується в косметиці для структуроутворення, згущення продукту, стабілізації емульсії
Косметична дія Освітлення шкіри, зволоження, пом'якшення, тонізує і живить шкіру
Призначення Структуроутворювач, барвник, наповнювач, освітлювач
Ефективний для типів шкіри або волосся Жирна шкіра, шкіра повік, шкіра, що в'яне, комбінована шкіра, суха шкіра, нормальна шкіра, для будь-якого типу шкіри, для шкіри тіла, проблемна шкіра, нормальне волосся, сухе волосся, жирне волосся, змішане волосся, для нігтів, зневоднена шкіра, для губ, для догляду за зубами і порожниною рота
Походження Синтетичне, допускається використання в натуральній косметиці
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергенність Можлива індивідуальна непереносимість

Бентонітова глина присутня в багатьох продуктах для шкіри, але деякі люди також додають її в їжу або напої з метою полегшення проблем з травленням або виведення токсинів з організму. У багатьох дослідженнях вивчалася користь для здоров'я бентонітової глини, хоча в більшості цих досліджень використовувалися тварини або клітинні моделі.

Бентонітова глина утворюється з вулканічного попелу. Він отримав свою назву від форту Бентон в штаті Вайомінг, де він зустрічається у великих кількостях. Люди можуть також знайти цю глину в інших місцях, де вулканічний попіл осів в землю. Монтморіллонітових глина, названа на честь Монтморилоніт у Франції, є тим же типом глини.

Вчені вважають, що бентонітова глина працює, адсорбуючи олії і бруд з шкіри. Теорія полягає в тому, що бентонітова глина адсорбує матеріали, прилипаючи до їх молекулам або іонів. Коли глина залишає тіло, вона забирає з собою токсин або інші молекули. Коли людина використовує його на шкірі, бентонітова глина може адсорбувати олії і бактерії.

Адсорбуюча здатність бентонітової глини може бути корисна при лікуванні акне і жирної шкіри. Глина може допомогти видалити шкірне сало або олію з поверхні шкіри, а також може надати заспокійливу дію на запалені осередки.

Використання глиняної маски для обличчя може допомогти видалити забруднення з шкіри, щоб лікувати прищі або зменшити ризик появи прищів і шкірних інфекцій.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!