Назва INCI Allantoin
Назва традиційна Алантоїн
Категорія компонента Активи, кондиціонери для шкіри, агенти знімають подразнення, захисні компоненти для шкіри
Застосування Речовина має протизапальну, протимікробну дію, сприяє злущування відмерлих клітин, покращує захисні функції шкіри, ефективний при подразненні
Косметична дія Пом'якшення шкіри, знімає подразнення шкіри, нормалізує секрецію, протизапальну, звуження пір, регенерація шкіри, зволоження шкіри
Призначення Антиоксидант, володіє зволожуючими і пом'якшуючими властивостями, особливо сприятливо впливає на суху і чутливу шкіру, антивікова косметика
Ефективний для типів шкіри або волосся Жирна шкіра, чутлива шкіра, шкіра вік, шкіра, що в'яне, комбінована шкіра, суха шкіра, нормальна шкіра, для будь-якого типу шкіри, для шкіри тіла, проблемна шкіра, дитяча шкіра, нормальне волосся, сухе волосся, жирне волосся, змішане волосся
Походження Синтетичне, допускається використання в натуральній косметиці
Фактор небезпеки Низький
Небезпека для вагітних Безпечний при використанні за призначенням
Алергеність Можлива індивідуальна непереносимість

Алантоїн – речовина, яка утворюється при окислення сечової кислоти. Його можна отримати синтетичним способом, причому властивості речовини не будуть відрізнятися від свого органічного аналога.

Основною і, в той же час, цінною властивістю є його здатність відновлення тканин, що сприяє швидкому загоєнню різних пошкоджень на шкірі.

Властивості Алантоїну:

• Речовина має протизапальну, протимікробну дію;
• Алантоїн сприяє злущуванню відмерлих клітин;
• Особливо сприятливо алантоїн впливає на суху і чутливу шкіру;
• Покращує захисні функції шкіри, ефективний при подразненні;
• Володіє зволожуючими і пом'якшуючими властивостями;
• Алантоїн – потужний антиоксидант, що дозволяє використовувати його для виробництва антивікової косметики;
• Алантоїн є гіпоалергенним і не володіє ароматом.

 

Алантоїн досить ефективний засіб, який використовується в медицині і косметиці. Він глибоко проникає в шкіру, стимулює відновлення тканин, після нанесення відмінно вбирається, в кровотік не всмоктується.

У косметичної індустрії: для виробництва шампунів і різних кремів, в тому числі кремів для гоління, а також дезодорантів і антиперспірантів. Креми з алантоїном сприяють відновленню шкіри після засмаги. Особливо ефективні креми з алантоїном в агресивних атмосферних умовах: вітер, мороз, перепади температури.

Його додають в дитячі креми для усунення попрілостей, для швидкого заспокоєння шкіри. Алантоїн використовують в косметичних антивікових засобах, які підвищують тонус шкіри, розгладжують дрібні зморшки, знімають зтягнутість, усувають розтяжки після сильного схуднення.

 

Алантоїн використовується і для волосся. Його здібності в цьому проявляються в усуненні лупи, нормалізації діяльності сальних залоз, живленні, зволоженні волосся і шкіри голови. За допомогою аллантоїна волосся покриваеться невидимою захисною плівкою.

Це речовина безпечна і нетоксична. Багатьма дослідженнями доведено безпеку аллантоина. Їм дозволяється користуватися в концентраціях не більше 0,5 - 2%.

Інструкція, як знаходити товари, в складі яких є вказаний інгредієнт.

1. Скопіювати назву інгредієнта.

2. Вставити значення в стрічку пошуку.

3. Дочекатися поки сайт зробить пошук і підбір косметики із зазначеним інгредієнтом.

4. Вибрати "Всі результати пошуку".

5. Підібрати косметику по фільтрам (Ціна, Група товарів, Тип шкіри або волосся, Бренд).

 

 

Завжди вигідні пропозиції на натуральну косметику можно знайти в розділі АКЦІЇ в інтернет магазині Ланталь!