Іноді немає необхідності відвідувати косметолога для поліпшення стану шкіри. Є відмінні салонні процедури, які можна повторити вдома. Наприклад, нанесіть альгінатну маску, що дає миттєвий результат. І в чому її переваги? Як це зробити? Про це читайте в нашій новій статті.

В чому унікальність альгінатної маски

Альгінатні маски - це професійнйи косметичний засіб, що показує хороші результати. Під будь-який тип шкіри і для будь-якої проблеми можна знайти унікальний склад. Ну а в зв'язку з тим, що всі альгінатні маски володіють яскравим ефектом, що підтягує, дамам за 30 користуватися ними просто необхідно.

Секрет ефективності криється в бурих водоростях, які містять гіалуронову і альгінову кислоти. Кислоти і солі можуть пов'язувати величезну кількість молекул води. В результаті виходить гелева речовина з масою корисних властивостей. До складу цього гелю крім альгінової кислоти входять вітаміни, мінерали та білок. Всі ці речовини прекрасно живлять, зволожують шкіру і покращують обмінні процеси.

Альгінова кислота складається з трьох солей, кожна з яких виконує свою функцію.

Альгінат натрію:

  • активує вироблення колагену;
  • тонізує і утримує вологу;
  • призводить до нормального функціонування сальних залоз і має антистресову дію на шкіру.

Альгінат калію:

  • зміцнює кровообіг і стінки судин;
  • очищає пори, виводить токсини і володіє протиалергенною дією;
  • вирішує проблеми дерматиту, прищів, екземи та прищів;
  • заспокоює шкіру і знімає подразнення.

Альгінат кальцію:

  • глибоко очищає і стимулює кровообіг;
  • бере участь в метаболізмі жирових та вуглеводних клітин;
  • захищає шкіру від впливу негативних факторів.

В чому переваги альгінатних масок

Альгінова кислота має протизапальні властивості. Також вона забезпечує глибоке зволоження й очищення шкіри. Багато жінок відразу ж помічають косметичний ефект після процедури - шкіра стає більш еластичною, зменшується набряклість, розгладжуються дрібні зморшки.

Але головний плюс в тому, що вона здатна вирішити відразу кілька завдань: зволожити суху шкіру, освіжити зрілу шкіру, заспокоїти подразнену шкіру. Крім того, у маски є ще одна істотна перевага: вона підходить навіть для самої чутливої ​​шкіри.

Як зробити альгінатну маску в домашніх умовах

Якщо перед вами пакет з гелеподібним вмістом, значить, ви купили альгінатну маску, готову до використання. У неї коротший термін зберігання, і її потрібно наносити відразу після відкриття упаковки, інакше через 5-7 хвилин вона стане більше схожа на гуму і буде непридатна до використання. Зверніть увагу на те, щоб упаковка була щільно закрита, адже якщо в неї потрапить повітря, то така маска довго не проживе.

Для початку ретельно очистіть шкіру міцелярною водою або сироваткою. Потім нанесіть на обличчя ефективні засоби догляду, такі як емульсія або концентрат, що підвищить ефективність маски. Коли сироватка вбереться, приготуйте суміш. Взяти 1 частину мінеральної води на 1 частину альгінового порошку і перемішати.

Коли маска загусне, за допомогою кисті швидко і рівномірно нанесіть альгінатну маску товстим і рівним шаром на обличчя по масажних лініях, проходячи через віки і губи. Полежте в розслабленому положенні 15-20 хвилин. Після закінчення цього часу альгінатна маска на обличчі застигне і придбає еластичну консистенцію. Зніміть маску плавним і швидким рухом від підборіддя до чола. Потім протріть шкіру тоніком і нанесіть крем для обличчя.

Застосовувати альгінатну маску можна не частіше двох разів на тиждень, а для досягнення найкращого результату рекомендується пройти курс. Залежно від виробника і індивідуальних особливостей шкіри це може бути від 7 до 20 масок.