79% жінок вважають, що догляд за обличчям важливіше звичайного догляду за шкірою тіла.

Але пора думати інакше.

Насправді будь-яка шкіра в будь-якому місці вашого тіла може стати сухою і нездоровою. Хоча ваше обличчя - це те, що ви показуєте світу, інші частини тіла також схильні до втрати вологи і пошкодження. Щоб шкіра була по-справжньому здоровою, важливо всюди піклуватися про неї. Це ваша перша лінія захисту від зовнішнього світу, і вона повинна бути здоровою, щоб ефективно захищати вас.

Коли справа доходить до догляду за тілом, слід пам'ятати про декілька важливих моментів:

Ваші лікті

Це одна з найбільш використовуваних і відкритих частин тіла. Лікті постійно згинаються протягом дня. Всі ці рухи призводять до товстої і сухої шкіри, яка може стати лускатою і знебарвитися. Щоб залікувати пошкодження, спочатку злегка очистіть шкіру, а потім зволожіть її в рамках звичайного догляду за тілом. Робіть це регулярно, щоб лікті стали помітно здоровішими.

Ваші ноги

Шкіра ваших ніг від природи більш суха, ніж де-небудь ще на вашому тілі. У них немає сальних залоз, тому вони використовують потові залози для забезпечення необхідної вологи. Дуже сухі ноги можуть викликати свербіж і тріщини. Оскільки босі ноги можуть контактувати з різними поверхнями, захист шкіри на ногах дуже важливий.

Ваші руки

Наші руки завжди відкриті, і ми використовуємо їх для виконання безлічі повсякденних завдань. Шкіра рук дуже тонка - тонше шкіри обличчя - і це одна з перших частин тіла, на яких виявляються ознаки старіння. Сухе середовище грає роль, але часте миття рук (особливо гарячою водою) також послабить захисний ліпідний шар вашої шкіри і знизить її здатність утримувати вологу.

Ваші коліна

Коліна, як і лікті, постійно згинаються і часто піддаються впливу повітря (в залежності від сезону). Шкіра на колінах міцна, але на ній часто буває така ж сухість, лущення та знебарвлення, що і на ліктях. На щастя, той же рутинний догляд за шкірою тіла, який ви використовуєте для ліктів, також підійде і для ваших колін: м'яке очищення з наступним нанесенням лікувального зволожуючого крему.

Дбайте про своє обличчя, але пам'ятайте, що коли мова йде про здоров'я шкіри, важливо дбати про все своє тіло.